“Z ciekawości wstąpiliśmy...”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 329 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne chinkali i charczo... mila, mloda obsluga i rozsądne ceny. Siedzieliśmy na zewnątrz więc o restauracji w środku nie mogę się wypowiedzieć...

Dziękujemy, expat72

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Będąc w Gdańsku stwierdziłem, że warto sprawdzić nowo otwartą gruzińską restaurację, szczególnie, że niedawno wróciłem z urlopu w Gruzji (więc będę miał doskonałe porównanie). Na wstępie obsługa. Młode dziewczyny uśmiechnięte i miłe, ale średnio zainteresowane klientem. Jedzenie dobre i przystępne cenowo, jednak nie jest to ten sam smak co w Gruzji ( ale to przecież oczywiste, tam używają lokalnych składników-mimo to dobre) jedyna uwaga to proponuję kucharzowi śmielej używać przypraw (sól, pieprz itp.) winko domowe pyszne :). Ogólnie za wino coś w rodzaju gulaszu (nie pamiętam nazwy) oraz chinkali zapłaciłem 43 PLN. Mam nadzieję, że będą się rozwijać, bo na pewno wrócę.

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, przemiła i zorientowana obsługa no i świetna lokalizacja. Obsługa doradzi nawet osobom, które nie mają pojęcia o kuchni gruzińskiej. Gorąco polecam!

Dziękujemy, xbotzqc
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Napiszę tak, jako rodowita Gdańszczanka jest mi wstyd, że w tak pięknym mieście powstała tak obrzydliwa restauracja. Często odwiedzam nowo powstałe lokale z jedzeniem więc i tutaj chciałam zjeść coś dobrego lecz... Na pierwszy rzut oka stoliki brudne, zero zainteresowania obsługi kelnerskiej klientem i dostępnością stolika ale dałam szansę i potem było już tylko gorzej. Muzyka bardzo głośno co nie pozwala na rozmowę z przyjaciółmi. Po zamówieniu potraw, chinkali i dań głównych po 20-30 minutach przyniesiono 3 szt chinkali, pierożki gruzińskie narodowe danie i potem po godzinie czekania otrzymałam danie główne wątróbkę bez soli i przypraw za 19 zł dosłownie 3 kawałeczki pojedyńcze wątróbki twardej spalonej i zalanej śmietanowym sosem bez przypraw, zero ziemniaka i warzyw do tego nic... porcja wielkości jak przystawka, obrzydliwe w smaku, druga osoba zamówiła min ziemniaczki smażone i otrzymała na większym talerzu 8 (połówka, talarki) ziemniaka co wydlądało jakby ktoś resztki ziemniaka z kuchni wrzucił na patelnię z surową nawet nie przesmażoną cebula, ilość tej porcji myślę ze by nawet dziecko zaskoczyła, koszt 6 zł, moi znajomi nadal czekali na jedzenie, nawet sałatki gruzińskiej z surowych warzyw nikt im wcześniej nie podał chociaż co to za problem pokroić w pierwszej kolejności kilka warzyw. Zero informacji kiedy będzie jedzenie dla pozostałych. Po ponad godzinie oczekiwania podeszłam do obsługi kelnerskiej, zapłaciłam za to co otrzymałam a czego nie dało się zjeść, wyraziłam swoje zdanie, że żarcie dla zwierząt ma lepszy smak i przy takim podejściu do gości nie wróżę im długiego istnienia tutaj, słowo przepraszam nie przeszło obsłudze przez gardło bo widać, że obsługa chaotyczna i przypadkowa a kuchnia bez smaku i powolna. Pewnie nie jeden turysta czy mieszkaniec Trójmiasta tu zawita z ciekawości ale nie wróci tu już drugi raz a ja napewno będę omijała to miejsce na mapie kulinarnej Gdańska.

Dziękujemy, turmal2017
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem wielką fanką gruzińskie kuchni i bardzo ubolewałam, że w centrum Gdańska nie ma lokalu, który serwowałby przysmaki z tej części świata. Cieszę się że taki wreszcie powstał. Próbowałam kilku potraw i to co miałam okazję przetestować sprawia że z pewnością wrócę testować kolejne pozycje z menu. Wszystko było na prawdę smaczne. Chaczapuri, kubdari i chinkali a do tego aromatyczna sałatka Gruzińska, pyszne wino i cudowna czacza, której smak przypomniało gruzińskich podróżach.

Dziękujemy, Edyta S

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!