“Polecam!”
Tutam — recenzja

Tutam
Nr 367 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 3 września 2019

Przepyszne ravioli z jagnięciną. Lemoniada arbuzowo-cytrynowa pychota! Nie za słodka, orzeźwiająca. Obsługa bardzo miła, przyjemny lokal. Miejsce warte zapamiętania i polecenia :)

Dziękujemy, Agata W

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wspaniała pizza capriciosa i pyszne eskalopki. Bardzo miła i szybka obsługa. Lokal urządzony dość surowo ale bardzo czysty. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, asiah305
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Pizza jest bardzo smaczna, sos ma wyrazisty smak, co jest zdecydowanie plusem. Ceny pizzy jak na Wrzeszcz są nieco wygórowane.

Dziękujemy, AniaM165
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak wyżej, pizza na bardzo wysokim poziomie, przy niewygorowanych cenach. Obsługa i wystrój również na plus, polecam.

Dziękujemy, 550tytusg
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z rodziną byłam w tutam 2 dni temu. Najlepsza pizza jaką jadłam . Mój mąż jadł carbonarę (jest robiona z guanciale czego nie spotkaliśmy w innych restauracjach) i również była pyszna! Polecam każdemu! Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Agatka29

Tutam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutam? Podziel się wrażeniami!