“Klimat i smak Włoch”
OSTRO. — recenzja

OSTRO.
Nr 40 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: W OSTRO pracujemy z pasją, bo kochamy co robimy. Stawiamy na jakość, a w przygotowanie każdego produktu władamy całe nasze serce i umiejętności, używając przy tym jedynie najleszlych i najświeższych produktów. Pizza Neapoletańska jest zarówno świadomy, jak również kontrowersyjny jednak w połączeniu z selekcją doskonałych win i alkoholi zapewnimy Państwu doznanie totalne.

Do Ostro trafiliśmy podczas spaceru nad Motławą i zajrzeliśmy z ciekawości.
Próbowaliśmy z chłopakiem już wielu miejsc w Trójmieście serwujących włoską pizze, jednak ten lokal zostanie nam w pamięci na długo i na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy! Wyrazisty smak, świetny dobór i jakość składników oraz klimat zabrał nas w chwilową podróż do Włoch.
Na wielki plus zasługuje również obsługa - mieliśmy okazję być obsługiwanymi przez kelnerkę Agę - profesjonalizm i uśmiech na 5+!

Dziękujemy, Ewelina24_24

Świetnie dobrane proporcje. Pizza wyśmienita. Dwa rodzaje oliwy. Podane na papierze do pieczenia. Miła obsługa.

Dziękujemy, Departure429005

Do OSTRO trafiłam dzięki apce. Skusiły mnie zdjęcia recenzentów, na których dojrzałam prawdziwie włoską pizzę.
Pizza faktycznie była bardzo dobra. Zamówiliśmy trzy różne, zajadając się nimi z dodatkiem oliwy :)
Na minus cena i długie oczekiwanie na herbatę. Przybyła do nas niewiele wcześniej od pizzy. Jeśli chodzi o ceny wiadomo, że do góry winduje je lokalizacja, lecz same pizze są małe, a wiele z nich podchodzi nawet pod 40 zł.
Ogólnie polecam, jeśli ktoś ma smaka akurat na ten popularny włoski przysmak :)

Dziękujemy, olkanawalizkach

Zdecydowanie mój pobyt w Trójmieście byłby inny gdyby nie to miejsce. Bardzo dobrze jedzenie, profesjonalna obsługa i dużo dobrego alkoholu.

Dziękujemy, kr_lf

Moim skromnym zdaniem najlepsza pizza w Gdańsku. Jadłem w OSTRO już kilkakrotnie i za każdym razem jestem zachwycony. Bardzo przyjemny lokal z bogatym wyborem win i pysznym jedzeniem. Obsługa przemiła i pomocna. Tak trzymać! Na pewno odwiedzę ponownie i to pewnie nie raz.

Dziękujemy, arekZGdansk

OSTRO. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w OSTRO.? Podziel się wrażeniami!