“Przypadkiem był tylko wybór restauracji”
OSTRO. — recenzja

OSTRO.
Nr 50 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: W OSTRO pracujemy z pasją, bo kochamy co robimy. Stawiamy na jakość, a w przygotowanie każdego produktu władamy całe nasze serce i umiejętności, używając przy tym jedynie najleszlych i najświeższych produktów. Pizza Neapoletańska jest zarówno świadomy, jak również kontrowersyjny jednak w połączeniu z selekcją doskonałych win i alkoholi zapewnimy Państwu doznanie totalne.

W zeszły weekend, niewielka grupą trafiliśmy przypadkiem do Ostro. Nie spodziewaliśmy się,że tak miło spędzimy tam wieczór . Widać ze miejsce powstało z pasji do jedzenia jak i wina, którego jest na pęczki ☺️ Obsługa rewelacyjna, pomocna i cały czas uśmiechnięta ☺️ Na 100% będziemy wracać i polecać dalej ! Pozdrawiamy cała ekipę i oby tak dalej !!! ❤️

Dziękujemy, Zzz_Lucy

Będąc na spacerze po Gdańsku z pustym żołądkiem trafiliśmy do Ostro. Już na wejściu Pani kelnerka przywitała nas szerokim uśmiechem. Najpierw zamówiliśmy napoje, by po chwili zamówić pizze. Ten smak jest wart każdej ceny! Pizza była więcej niż rewelacyjna!! Od dzisiaj obowiązkowy przystanek na weekendowe wypady

Dziękujemy, KamilaT82

Najlepsza pizza, piwo, desery domowej roboty, cudowna atmosfera ,obsługa pierwsza klasa, śliczne wnętrze oraz cudownie sympatyczna pani manager! A to wszystko w samym centrum starego miasta z widokiem na rzekę. Wszystko na wysokim poziomie z klasa ,a przy tym na luzie.Nic dodać, nic ująć❤️

Dziękujemy, Paulina9876
Zrecenzowano 9 września 2019

Do wizyty w Ostro skłoniła nas stosunkowo wysoka ocena poprzednich recenzentów, która — jak się niedługo okazało — z pewnością nie była na wyrost.

Sam lokal nie jest przesadnie duży, co można poczytywać za zaletę, bo dzięki temu zamówienia realizowane są naprawdę szybko.

Świetna przystawka w postaci papryczek w oliwie i soli nastroiła nas pozytywnie przed daniem głównym, czyli dwiema pizzami — Reginellą i Capricciosą. Obie na cienkim cieście z grubszymi brzegami, wypełnione wysokiej jakości składnikami. By nie przerzucać się kwiecistymi opisami i nie mnożyć przymiotników, napiszę jedynie, że o walorach tego posiłku dyskutowaliśmy jeszcze przez dłuższy czas po wyjściu z lokalu.

Jeżeli czegokolwiek miałbym się przyczepić, to byłby to bardziej klubowy, niżeli restauracyjny wystrój. Być może będę w tej opinii osamotniony, ale zamiast baru z wystawką alkoholi, wolałbym w Ostro zobaczyć więcej własnego, autorskiego charakteru.

Polecam serdecznie każdemu, kto wpadnie do Gdańska na dłuższy i krótszy pobyt.

Dziękujemy, gsoczomski
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobrej jakości dania. Z oryginalnych, włoskich składników - to czuć z każdm kęsem. Trochę tych kęsów nam brakowało, ale wybaczamy, bo trudno nakarmić dwójkę takich żarłoków jak my ;)

Dziękujemy, Magda Ś

OSTRO. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w OSTRO.? Podziel się wrażeniami!