Gdańsk

“Świetna pizza w ścisłym centrum”
OSTRO. — recenzja

OSTRO.
Nr 38 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: W OSTRO pracujemy z pasją, bo kochamy co robimy. Stawiamy na jakość, a w przygotowanie każdego produktu władamy całe nasze serce i umiejętności, używając przy tym jedynie najleszlych i najświeższych produktów. Pizza Neapoletańska jest zarówno świadomy, jak również kontrowersyjny jednak w połączeniu z selekcją doskonałych win i alkoholi zapewnimy Państwu doznanie totalne.
Zrecenzowano 9 września 2019

Do wizyty w Ostro skłoniła nas stosunkowo wysoka ocena poprzednich recenzentów, która — jak się niedługo okazało — z pewnością nie była na wyrost.

Sam lokal nie jest przesadnie duży, co można poczytywać za zaletę, bo dzięki temu zamówienia realizowane są naprawdę szybko.

Świetna przystawka w postaci papryczek w oliwie i soli nastroiła nas pozytywnie przed daniem głównym, czyli dwiema pizzami — Reginellą i Capricciosą. Obie na cienkim cieście z grubszymi brzegami, wypełnione wysokiej jakości składnikami. By nie przerzucać się kwiecistymi opisami i nie mnożyć przymiotników, napiszę jedynie, że o walorach tego posiłku dyskutowaliśmy jeszcze przez dłuższy czas po wyjściu z lokalu.

Jeżeli czegokolwiek miałbym się przyczepić, to byłby to bardziej klubowy, niżeli restauracyjny wystrój. Być może będę w tej opinii osamotniony, ale zamiast baru z wystawką alkoholi, wolałbym w Ostro zobaczyć więcej własnego, autorskiego charakteru.

Polecam serdecznie każdemu, kto wpadnie do Gdańska na dłuższy i krótszy pobyt.

Dziękujemy, gsoczomski

Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobrej jakości dania. Z oryginalnych, włoskich składników - to czuć z każdm kęsem. Trochę tych kęsów nam brakowało, ale wybaczamy, bo trudno nakarmić dwójkę takich żarłoków jak my ;)

Dziękujemy, Magda Ś
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mój narzeczony zabrał mnie na randkę do restauracji Ostro. Zjedliśmy przepyszną pizzę neapolitańską i świetne drinki, w których w końcu było czuć alkohol, a nie jakieś rozwodnione soki. Kelnerka Angelika była mega sympatyczna i widać było że znała się na rzeczy. Doskonale znała kartę i wiedziała co sprzedaje. No i bardzo fajnie się z nią rozmawiało, także duży plus za obsługę ! W dodatku cały wieczór umiliła nam super muzyka
Na pewno wrócę tam ze znajomymi

Dziękujemy, olesssq
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wybraliśmy się tutaj z rodzina przyciągnieci wystrojem i klimatem panującym na ogródku lokalu. Kompletnie oczarowalismy się tym miejscem. Jedzenie pyszne, szybki sprawny serwis, przepyszne koktajle a to wszystko pięknie podane przez przemiłą i uśmiechniętą kelnerkę Klaudię:) Nic tylko odwiedzać ponownie. Do szybkiego zobaczenia Ostro. napewno niedługo wpadniemy :)

Dziękujemy, Smakosz1237
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jesteśmy właśnie na weekendowym wyjeździe ze znajomymi w Gdańsku i podczas spaceru nad Motławą przypadkiem trafiliśmy do Ostro :) Lepiej być nie mogło! Przepyszna pizza, obsługa zdecydowanie wie co sprzedaje - Angelika jest przesympatyczna i zabawna :) poleciła nam pyszna pizze :) pozdrawiamy! Ceny zarówno pizzy jak i drinków są przystępne dla każdego, widok z ogródka piękny :) polecam :) :)

Dziękujemy, zamarzniete

OSTRO. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w OSTRO.? Podziel się wrażeniami!