“PIZZA LEPSZA NIŻ WE WŁOSZECH ”
OSTRO. — recenzja

OSTRO.
Nr 41 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: W OSTRO pracujemy z pasją, bo kochamy co robimy. Stawiamy na jakość, a w przygotowanie każdego produktu władamy całe nasze serce i umiejętności, używając przy tym jedynie najleszlych i najświeższych produktów. Pizza Neapoletańska jest zarówno świadomy, jak również kontrowersyjny jednak w połączeniu z selekcją doskonałych win i alkoholi zapewnimy Państwu doznanie totalne.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaka mieliśmy okazje jeść

Mogę śmiało powiedzieć po odwiedzinach w „OSTRO” ze cała rodzina jest pod obłędnym wrażeniem ze jednak można stworzyć coś na miarę idealnej PIZZY no i mega przytulnej knajpy

Pozdrawiamy cała obsługę.

Tak trzymać !!!

Widzimy się juz niedługo

1  Dziękujemy, KRISP64100

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prężne jedzonko i cudowna obsługa - polecam
Aga jest super :-) jak cała reszta dziewczyn . Ludzie z pasja i miłością do tego dorobią. Bardzo polecamy najedliśmy się do syta w 4 osoby - do tego BARDZO przystępne ceny

1  Dziękujemy, 381pawe_p
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, obsługa przemiła, ceny niskie, czas oczekiwania na potrawy w granicach rozsądku :)

Dziękujemy, adrian2139
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest suuuuuuuuper.
Pyszna pizza, pyszne desery, świetny klimat i muzyczka.

Jesteśmy zachwyceni !!!

Nasze nowe ulubione miejsce.
Będziemy wracać.

1  Dziękujemy, angelikakO9471RZ
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Przychodziłem codziennie do Ostro, na śniadania, obiady i coś więcej. Kuchnia jest fenomenalna i lekko strawna. Obsługa jest zaskakując dobrze wyszkolona oraz serdeczni z nich ludzie. Pozdrawiam bossa całej paczki z Ostro. Dzięki niemu udało się mi przeżyć smacznie i zdrowo Sierpniowy wyjazd do Gdańska.

1  Dziękujemy, PodroznikKuba

OSTRO. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w OSTRO.? Podziel się wrażeniami!