“Kolejny przeciętniak”
Gambas Seafood&Meat — recenzja

Gambas Seafood&Meat
Nr 113 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Gambas Seafood&Meat to nowa restauracja na gastronomicznej mapie Gdańska serwująca ŚWIEŻE owoce morza oraz dania mięsne! Oferujemy jak klasyczne, tak i nasze specjalne dania inspirowane kuchnią Ameryki Południowej! Znajdziecie w naszym MENU podane na różne sposoby krewetki, kalmary, mule, ośmiornice, ryby, kraby, steki, różnorodne platery czy surf&turf. Zapraszamy! :)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jak wiele innych. Wolna obsługa, w karcie braki, np soku pomarańczowego nie było ponieważ niedziela niehandlowa, wołowina słabej jakości, sos jeden bez wybory, żeberka na 3. Kolejna miejscówka do której nie wrócę.

1  Dziękujemy, zz215
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: repson14, Kierownik, Gambas Seafood&MeatOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,
Naturalnym zjawiskiem dla restauracji (zwłaszcza młodej, w której klienci i utargi nie są wciąż regularne) są braki pewnych produktów ostatniego dnia przed poniedziałkowym dowozem, dla których jednak zawsze proponujemy substytut. Tak działa gastronomia, która jest nieprzewidywalna i pełna niespodzianek :)
Z pewnością weźmiemy pod uwagę Pańskie uwagi dotyczące jakości jedzenia, jednakże zachęcamy do wcześniejszego przedyskutowania z obsługa i szefem kuchni zawartości oraz propozycji podania dań. Połączenia smakowe są unikalne w naszym rozumieniu i starannie dobrane, co wyróżnia nas wśród popularnych placówek proponujących skomponować własne dania według uznania. Zachęcamy do ponownej wizyty - śmiało można podpytać obsługę o wszystkie zamówienia ;)
Z wyrazami szacunku,
Gambas Seafood&Meat.

Zrecenzowano 1 września 2019

Owoce morza pełne smaku, czuć, że wszystko świeżutkie!! Atmosfera bardzo klimatyczna, luźna, świetnie dobrana muzyka. Szczerze polecam!

1  Dziękujemy, Jolanta K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie (fenomenalny makaron z owocami morza), i przemiła obsługa! Na pewno jeszcze nie raz wrócę.

Dziękujemy, Bartosz J
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w Gambas się przekonałem. Wszystko zjedzone ze smakiem, no i Pan kelner w koszuli we flamingi obsluga na światowym poziomie. Pozdrawiam

Dziękujemy, krystiann2019
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Cudowne potrawy, praca kucharza na poziomie mistrzowskim. Świetna rodzinna atmosfera. Wspaniali młodzi ludzie. Życzę wielu sukcesów

Dziękujemy, Joanna S

Gambas Seafood&Meat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gambas Seafood&Meat? Podziel się wrażeniami!