“Super!”
Gambas Seafood&Meat — recenzja

Gambas Seafood&Meat
Nr 102 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Gambas Seafood&Meat to nowa restauracja na gastronomicznej mapie Gdańska serwująca ŚWIEŻE owoce morza oraz dania mięsne! Oferujemy jak klasyczne, tak i nasze specjalne dania inspirowane kuchnią Ameryki Południowej! Znajdziecie w naszym MENU podane na różne sposoby krewetki, kalmary, mule, ośmiornice, ryby, kraby, steki, różnorodne platery czy surf&turf. Zapraszamy! :)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie (fenomenalny makaron z owocami morza), i przemiła obsługa! Na pewno jeszcze nie raz wrócę.

Dziękujemy, Bartosz J

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w Gambas się przekonałem. Wszystko zjedzone ze smakiem, no i Pan kelner w koszuli we flamingi obsluga na światowym poziomie. Pozdrawiam

Dziękujemy, krystiann2019
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Cudowne potrawy, praca kucharza na poziomie mistrzowskim. Świetna rodzinna atmosfera. Wspaniali młodzi ludzie. Życzę wielu sukcesów

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, świeże owoce morza, a w szczególności obłędne ostrygi. To w dodatku z bardzo miłą obsługą i uczciwymi cenami cała kwintesencja Gambasu. Jeśli jesteś w Trójmieście i chcesz skosztować czegoś wyjątkowego to już wiesz gdzie się udać :D

Dziękujemy, Oskar P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, jakość idzie w parze z ceną. Przyjemna atmosfer, nawet powiedziałbym ze rodzinna. Obsługa na duży plus

Dziękujemy, Kefirro

Gambas Seafood&Meat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gambas Seafood&Meat? Podziel się wrażeniami!