Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Gdańsk
Prana Spa - bali & ayurveda & thai
Wyr├│┼╝nione recenzje
Idealne masa┼╝e !

Od wej┼Ťcia otacza Ci─Ö niepowtarzalny klimat i aura spokoju. Do tego gustownie urz─ůdzone... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano: 11 wrze┼Ťnia 2019
Krzysztof O
Co┼Ť cudownego

oaza spokoju i relaksu w ┼Ťrodku gwarnego miasta. Masa┼╝ by┼é prezenten od przyjaci├│┼éki, kt├│remu... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano: 9 wrze┼Ťnia 2019
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
3 z 8 w┼Ťr├│d 11 recenzji
Zrecenzowano: 5 wrze┼Ťnia 2019

Skorzysta┼éam z masa┼╝u tajskiego za namow─ů kole┼╝anki i nie ┼╝a┼éowa┼éam tego wyboru ani przez chwil─Ö. Pani masa┼╝ystka doskonale wyczu┼éa najbardziej spi─Öte cz─Ö┼Ťci cia┼éa i po┼Ťwi─Öci┼éa im du┼╝─ů uwag─Ö, nie pomijaj─ůc przy tym innych partii. Czu┼éam odpr─Ö┼╝enie i ca┼ékowite skupienie na przyjemno┼Ťci p┼éyn─ůcej z rozlu┼║niaj─ůcych si─Ö mi─Ö┼Ťni. Na pewno skorzystam ponownie. Prana Spa.

Dzi─Ökujemy, Katarzyna P
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 4 wrze┼Ťnia 2019

Polecam ten salon masa┼╝u. Ju┼╝ od wej┼Ťcia panuje bardzo mi┼éa i odpr─Ö┼╝aj─ůca atmosfera. By┼éam na masa┼╝u relaksacyjnym z olejkiem. Odwiedza┼éam r├│┼╝ne salony, tutaj od razu czu─ç, ┼╝e Pani masa┼╝ystka jest profesjonalistk─ů.Potrafi wyczu─ç napi─Öte miejsca i dostosowa─ç si┼é─Ö ucisku. Sam masa┼╝ bardzo przyjemny i relaksuj─ůcy. Na plus r├│wnie┼╝ obs┼éuga w recepcji i czysto┼Ť─ç. Og├│lnie polecam Prana Spa!

Dzi─Ökujemy, Agnieszka O
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Z masa┼╝y tajskich korzystam nie od dzi┼Ť ale masa┼╝ balijski to by┼éa dla mnie nowo┼Ť─ç. Ja mia┼éam wykonany masa┼╝ lomi lomi, natomiast m├│j m─ů┼╝ tajski masa┼╝ olejkiem. Oboje byli┼Ťmy zachwyceni profesjonalizmem pa┼ä masa┼╝ystek. Wyszli┼Ťmy zrelaksowani, porz─ůdnie rozciagni─Öci i jak nowo narodzeni. Wystr├│j minimalistyczny ale bardzo przyjemny.

Dzi─Ökujemy, Natalia B
Te recenzje zosta┼éy przet┼éumaczone automatycznie z j─Özyka angielskiego. Wy┼Ťwietli─ç t┼éumaczenia automatyczne?
Zrecenzowano: 4 wrze┼Ťnia 2019

Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych