Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po piątym pobycie w Hilton Gdansk mogę powiedzieć, że jest to naprawdę najlepszy hotel w Gdańsku. Cudowna lokalizacja, pokoje z bezpośrednim widokiem na Motławę i stare miasto to wielkie atuty tego miejsca. Ale tym najważniejszym atutem są dla mnie osobiście ludzie, którzy tutaj pracują - uśmiechnięci, pomocni, uprzejmi, komunikatywni, zmotywowani. Serce tego hotelu, pierwsze wrażenie - to pracownicy recepcji. Wiele podróżuję i chyba jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłą recepcją. Bardzo dziękuję Panu Kamilowi i jego kolegom za tyle miłych powitań, upgrady, uprzejmość, uczynność na każdym kroku.
Wszystkim smakoszom polecam restaurację Mercato przy hotelu Hilton. Cudowna, nowoczesna kuchnia na najwyższym poziomie europejskim, wspaniały serwis. Do zobaczenia wkrótce!

Dziękujemy, Justyna_Sch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena M, Dyrektor generalny, Hilton GdanskOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za Pani komentarz i za tak miłe słowa. Jako zespół Hilton robimy wszystko, by nasi Goście czuli się wyjątkowo, zaś Pani komentarz dotyczący recepcji przekażę bezpośrednio osobom chwalonym.

Bardzo nam miło, że docenia Pani również naszą restaurację. W październiku będzie miała premiera naszej nowej, sezonowej karty, więc zapraszam tym bardziej!

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

To była już nasza (czteroosobowa rodzina) 11 wizyta w tym hotelu. Za każdym razem hotel staje na wysokości zadania i oferuje obsługę niedostępną dla wielu innych tego typu obiektów, czy to w Gdańsku czy też poza nim. Atmosfera jaka w nim panuje jest niezrównana, w czym oczywiście olbrzymia zasługa pracujących tam osób. Gdy jechaliśmy tam na nasz ostatni pobyt, nasza córka (15 lat) powiedziała: "jedziemy do naszego drugiego domu". Sądzę, że to najlepsza rekomendacja :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hilton Hotels & Resorts
Dziękujemy, robertmE2695GG

Szanowny robertmE2695GG,

bardzo dziękuję za Pańskie miłe słowa. Jako Hilton staramy się, by nasi Goście zawsze czuli się wyjątkowo i komfortowo, dlatego Pański komentarz o "drugim domu" jest dla nas naprawdę bardzo ważny i proszę być pewnym, że przekażemy go wszystkim członkom zespołu!

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Filip Wyciszkiewicz -Hilton Gdansk
to Bajka a nie hotel. Celowo wymieniam wlasciciela choc
grawerka jego imienia i nazwiska moglaby bys mniejszymi literami niz sam Hilton Hotel...Male jest pielkne Szanowny Panie Filipie.. Jeszcze tylko uzupelnic brak jaccuzi i kostkarek.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hilton Hotels & Resorts
Dziękujemy, Igor C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena M, Dyrektor generalny, Hilton GdanskOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowny Igor C,
Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Cieszę się że Pana pobyt był udany i pozostawił tak miłe wspomnienia.
Zapraszam ponownie i gwarantuję, że dołożymy wszelkich starań, żeby znów mógł Pan czuć się komfortowo i luksusowo.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

To fakt, samego hotelu nie ma co już reklamować. Jest Super. Natomiast „Loby Bar 32*” (pisownia jak na rachunku) wart najwyższych pochwał. Dziś zamówiliśmy przed obiadkiem kawę Latte, Espresso, Virgin Mojito i ... Uwaga: „Sernik na zimno” !!! Temu chcę poświęcić chwilę uwagi. To cudo smaku, nazwałbym zupełnie inaczej ale takie jest prawo mistrza. Cudo smaku i wrażeń. Wielkie gratulacje. Nie zmieniajcie receptury a będzie to HIT sezonu. Sama nazwa myli totalnie ! ... bo chciałem zjeść zwykły sernik a to nie sernik...

Dziękujemy, Aeromobilny

Szanowny Aeromobilny,

Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Mam nadzieję, że zechce Pan przyjechać ponownie i np. odwiedzić naszą restaurację Mercato, która została doceniona przez przewodnik kulinarny Gault&Millau.
Zapraszam ponownie i gwarantuję, że dołożymy wszelkich starań, żeby znów mógł posmakować Pan/Pani naszych potraw.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel i obsługa - wszystko dokładnie tak, jak wyglądać powinno. Czysto, schludnie, pachnąco, dobrze przygotowane. Pokoje wielkością nie powalają, ale jest OK. Szkoda tylko, że to nie jest standard - bo hotel jest bardzo ładny i dobrze położony, ale nie ma tu nic aż tak wspaniałego, żeby nazywać go niewiadomo jak luksusowym. Wszystko, co ma tu miejsce, powinno być standardem, niestety tak nie jest - dlatego hotel się wyróżnia, i ceną i renomą.

Dziękujemy, xbotzqc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena M, Dyrektor generalny, Hilton GdanskOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Szanowny xbotzqc,

Dziękuję za tę opinię – zdanie naszych Gości jest dla nas bardzo ważne, dlatego weźmiemy je pod uwagę. Każdego dnia staramy się, by nasi Goście byli zadowoleni. Jako Hilton chcemy oferować naszym Gościom najwyższy standard i poziom usług.
Zapraszam serdecznie przy każdej możliwej okazji.

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Mucha, dyrektor hotelu Hilton Gdańsk