“Pyszne jedzenie!”

Faloviec / kuchnia roślinna
Nr 269 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 8 września 2019

Pyszne jedzenie z miłą obsługą nie może dać innej oceny niż 5 gwiazdek :-) W okresie letnim polecamy także pyszne lody naturalne.

Dziękujemy, agnieszkaakubanska

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne dania wegańskie. Pomimo, że na codzień jem mięso to lubię w trakcie swoich wyjazdów testować różne opcje.
Tu podobało mi się wszystko. Ładny wystrój, miła obsługa, pyszne posiłki oraz stosunkowo niewygórowane ceny.
Zjedliśmy Pad Thai oraz Tagliatelle.
Gdybym miał na co dzień bliżej niż obecne 600 km to chodziłbym częściej.

Dziękujemy, MarQs11
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny lokal! Miła atmosfera, jedzenie pyszne ❤️ potrzeba więcej takich miejsc na mapie na pewno tam wrócę!

Dziękujemy, W2103HJmonikas
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w tej restauracji była bardzo pozytywnym zaskoczeniem, pomimo faktu, że nie jestem wegetarianinem. Fajny pomysł, że menu z karty jest rozbudowane o menu na tablicy. Oryginalnie zestawione dania są bardzo smaczne, uzupełnione naprawdę szerokim wyborem napojów. Obsługa miła, szybka i na wysokim poziomie. A na deser można zjeść pyszne wegańskie lody. Nie lubię zwierząt w restauracjach i to może niektórych zrazić, na szczęście podczas mojej wizyty nie było żadnego.

Dziękujemy, Dawid_P1985
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza moja wizyta w Falovcu I sie zakochalam:)Duzy wybor dan, mozna z karty lub z tablicy. Zamowilwm kotlety jaglane z suszonymi pomidorami puree ziemniaczane I surowki, bylo pyszne. Cena 24. Maja kilka stolikow na zew, ciasta, lody. Sa eko, slomka byla metalowa:)
Pysznie:)
Polecam

Dziękujemy, Mrowka1977

Faloviec / kuchnia roślinna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Faloviec / kuchnia roślinna? Podziel się wrażeniami!