“101! Wymiata”
Kreska Mąki — recenzja

Kreska Mąki
Zamów online
Nr 310 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Przepyszna pizza, na baaaardzo cienkim cieście - typowo włoska, do tego oliwa smakowa do wyboru do koloru, bardzo szybko podana w miłej atmosferze. Duży lokal bardzo stylowo wykończony. Na pewno wrócę !

Dziękujemy, Monika C

Nareszcie mega pyszna pizza na Przymorzu, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Ulubiona pizza "Dawno temu w trawie" . Świetne ciasto, bardzo dobra jakość składników i mega mili ludzie. Polecam w 100%

Dziękujemy, Katarzyna Ż
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 4 dorosłych i 4 dzieci.
Potrawy podane bardzo szybko. Zamówiliśmy 2 pizze były pyszne oraz 3 dania z makaronu, każde inne i wszystkie były idealnie doprawione. Dawno tak dobrze nie jadłem, nie wspominając o rozgadanej obsłudze.
Polecam

Dziękujemy, 412bartoszi
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna, chrupiąca.. wypiekana w prawdziwym piecu. Po prostu mniam! Polecamy! Nazwy pizzy dziwne ale proszę się nie zniechęcać :) Super wystrój. Jest tez trochę tam samoobsługa bo jesz rękami :) nalegasz napoje do kubeczków stojących na polce. Dla nas to strzał w dziesiątkę:)

Dziękujemy, beatamio
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Jak dla mnie pizza bomba, jedna z lepszych jakie jadłem w życiu. Cieniutkie ciasto, bardzo dobrej jakości składniki. Pozdro

Dziękujemy, Smakosz2019pl

Kreska Mąki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kreska Mąki? Podziel się wrażeniami!