“.”
Fellini — recenzja

Fellini
Get food delivered
Nr 26 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Fellini to włoska restauracja na gdańskiej starówce. Z okien roztacza się piękny widok na Motławę oraz Filharmonię Bałtycką na Ołowiance. To niezwykłe i klimatyczne miejsce, w którym mogą Państwo miło spędzić czas oraz skosztować pysznych dań kuchni włoskiej. Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy. Wizyta w Restauracji Fellini to wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Nasze potrawy przygotowujemy w oparciu o najlepsze produkty prosto z Włoch. Oprócz dań z menu, codziennie na tablicy znajdą Państwo potrawy polecane przez naszego Szefa Kuchni, możemy też przygotować danie na specjalne życzenie. Doskonałym dopełnieniem każdego posiłku będzie z pewnością lampka włoskiego wina, którego bogaty wybór znajdą Państwo w naszej karcie. Zapraszamy serdecznie do Restauracji Fellini.
Zrecenzowano 18 stycznia 2021

Jest OKEJ
Obsługa bardzo się stara, nie mam żadnych zarzutów... nawet gdybym bardzo chciał..... Miejsce śmiało do polecenia każdemu smakoszowi
Kuchnia nie boi się wyzwań - nie wiem jak często zmienia się menu, ale zawsze jest coś nowego. Świetne miejsce, jak mówiłem - brak zastrzeżeń

Termin wizyty: wrzesień 2020
Dziękujemy, 695jakubs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja Fellini, Właściciel, FelliniOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło - dziękujemy!

Zapraszamy ponownie do restauracji Fellini.

Zrecenzowano 11 stycznia 2021

Jedna z najlepszych restauracji na a wyjątkowa kolację lub spędzenie miłego czasu w gronie najbliższych. Kolacja z okazji 10 rocznicy ślubu była wyjątkowa.
A to wszystko zasługa najlepszej ekipy z restauracji Fellini. Polecam was wszystkim.

Termin wizyty: wrzesień 2020
Dziękujemy, BooBear77

Dziękujemy za miłą opinię.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 3 stycznia 2021

Moja ulubiona restauracja w Gdańsku, ze względu na wysokie zróżnicowanie dań. Przede wszystkim bardzo dobre wina. Najwyższa jakość. Do tego jeden z lepszych makaronów z owocami morza. Menu jest zmienne, dlatego możliwe, że tych dań już nie będzie, ale restauracja wprowadza takie nowości, że zadowoli każdego.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Gracjan485
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja Fellini, Właściciel, FelliniOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2021

Dziękujemy za miłą opinię.

Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszej restauracji.

Zrecenzowano 1 stycznia 2021 z urządzeń przenośnych

Wspaniały lokal z doskonałą kuchnią. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca wszystkim smakoszom szukającym wysokiej jakości wrażeń kulinarnych w przyjemnej atmosferze.
Miejsce na mapie Gdańska, które warto sprawdzić, polecam!

Termin wizyty: styczeń 2021
Dziękujemy, millazzz

Jest nam bardzo miło - dziękujemy!

Zapraszamy ponownie do restauracji Fellini.

Zrecenzowano 1 stycznia 2021 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, kto lubi dobrą kuchnię i przytulne miejsca. Jako osoba lubiąca nowości od razu polubiłem restaurację. Z wszystkiego co zrozumiałem - menu jest codziennie inne. Każdego dnia można zjeść tutaj coś innego (oprócz dań stałych). Gratuluje kreatywności, a kucharzom dobrych pomysłów kulinarnych.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, kubanczyk01

Dziękujemy za recenzję.
Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji była dla Pana udana, a jedzenie smakowało.

Zapraszamy ponownie.

Fellini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fellini? Podziel się wrażeniami!