“10/10”
Fellini — recenzja

Fellini
Nr 16 wśród 546 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Włoska
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“10/10”
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy z rodziną do restauracji przez czysty przypadek.W wejściu przywitali nas bardzo mili kelnerzy .Atmosfera panująca w restauracji pozwala na chwilę relaksu a Panowie kelnerzy dokładają wszelkich staran aby poczuć się naprawdę wyjątkowo.Zamówilismy owoce morza i stek, przepyszne w połączeniu z winem.Córci smakoway lody wlasnej produkcji.Pozdrawiamy z Torunia cały personl Felliniego.Dzieki za mile popołudnie.

Data wizyty: marcu 2017

18 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Znawca”
Zrecenzowano: 30 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa . Jedzenie naprawdę bardzo dobre można znaleść bardzo dobre wina . Polecam desery . Miła kameralna atmosfera .

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Znawca
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 64
58 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
“Ceny zdecydowanie ponad poziom”
Zrecenzowano: 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wnętrze ładne, przytulne, atmosfera przyjemna, miejsce średnie przy samam parkingu widok na samochody. Jednak to co w restauracji najważniejsze czyli jedzenie zdecydowanie za drogie w porównaniu do jego poziomu kt jest ok ale nic poza tym. Za podobną cene duuużo lepiej można niedaleko zjeść w Prologu albo u Kubickiego . Chociaż co najmniej dwa razy w tygodniu jemy kolację poza domem i mieszkamy zaraz obok - nie wrócimy do Felliniego :(

Data wizyty: czerwcu 2016
2 Dziękujemy, Moni K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alicja J, Kierownik, Fellini, 5 marca 2017
Dziękujemy bardzo za Państwa opinię. Cieszymy się ,że odpowiadała Państwu atmosfera panująca w naszej restauracji. Wysokie ceny dań związane są z zamawianymi przez nas najwyższej klasy produktami. Jest nam miło ,że Restauracja Kubicki która jest naszą "rodziną" przypadła Państwu do gustu. Mimo niezbyt przychylnych słów, zapraszamy ponownie do Felliniego. Uważamy ,że możemy Państwa pozytywnie zaskoczyć.

Pozdrowienia
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 26
20 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Pysznie!”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Jedzenie absolutnie trafiło w nasze smaki! Pyszne przegrzebki, kozi ser bardzo dobrej jakości, polędwica wołowa pierwsza klasa. Wnętrze eleganckie, do tego piękny zimowy ogród. Jestem zachwycona jakością dań i poziomem obsługi, która dbała o nas przez cały czas. Ceny dość wysokie, jednak smak dań i widok na Motławę są tego warte. Polecam!

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Beata T
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 74
21 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 27
“Warto odwiedzić”
Zrecenzowano: 3 lutego 2017

Fellini to przede wszytkim przytulne miejsce i bardzo kompetentna obsługa. Dania bardzo dobre i warte swojej ceny. Polecam.

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, robertgdn

Fellini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fellini? Podziel się wrażeniami!