Gdańsk

“Pyszne Sobotnie Popołudnie”

Passaparola Localino Italiano
Zamów online
Nr 348 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta z zamiarem zjedzenia pysznej pasty.
Zamówiłem carbonara i było po włosku, czyli sycąco i wyśmienicie.
Produkty użyte do gotowania są bardzo dobrej jakości.
Szef kuchni jest prawdziwym szefem-rzemieślnikiem, zna się na kuchni.
Dziękujemy i wrócimy na pyszny deser.

Dziękujemy, 733magdar

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dobre miejsce na kulinarnej mapie przymorza, których tu brakuje. Pyszna pizza, dobre gnocchi, najlepsze tiramisu!! Oby więcej takich miejsc :)

Dziękujemy, millakaka
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

To czego nie można odmówić Passaparoli to dobre jedzenie. Pyszne pizze, dobre makarony, naprawdę warto tam zjeść. Niestety moja ostatnia wizyta w tym miejscu pozostawiła na tyle mieszane uczucia, że postanowiłam napisać recenzję. Przy trzech zajętych stołach czas oczekiwania na jedzenie wyniósł godzinę. Fakt, ze było to późne niedzielne popołudnie, ale obsługa wg mojej oceny nie dawała sobie rady kompletnie z niczym. Pracowałam w jednym z włoskich lokali w Trójmieście i mam świadomość tego, ile czasu zajmuje zrobienie pizzy czy makaronu. Pół biedy czas oczekiwania na jedzenie. Napoje dostaliśmy po pół godzinie i tylko i wyłącznie dlatego, że się upomnieliśmy. Obrażona kelnerka, która sprzątała stół po poprzednich gościach, nie była uprzejma nawet podać nam menu. O kwestii związanej z płatnością nie wspomnę, bo była na tyle żenująca dla Pani rozliczającej nasz stół, że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać. Oczywiście wszyscy rozumiemy, że można mieć gorszy dzień, że niedziela, że sezon, że coś. W tym jednak miejscu nie było ani jednej osoby, która umiałaby sobie poradzić z obsługą, a dodatkowo nikt nie pokusił się nawet o jakiekolwiek słowo "przepraszam" albo "uprzedzam, że to chwilę potrwa". Brak szacunku dla osób, które zostawiają u Was pieniądze z czasem zacznie przynosić konsekwencje. Może warto coś z tym zrobić?

1  Dziękujemy, _Jagoda28
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, zarówno pizza jak i makarony, ceny jak na Gdańsk przystępne. Zarówno dzieci jak i rodzice znajdą coś dla siebie.

Dziękujemy, Makcio76
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Kto by pomyślał, że "osiedlowa" restauracja może serwować naprawdę dobrą, włoską pizzę? Warto tu zajrzeć aby spróbować smacznego jedzenia o wysokiej jakości, które jak się wydaje, komponowane jest z autentycznych składników sprowadzanych z Italii. Warte swojej (choć zdecydowanie nie najniższej) ceny.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anthar666

Passaparola Localino Italiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Passaparola Localino Italiano? Podziel się wrażeniami!