“Mega śniadanie!”

4 Piętro – Bistro & Restaurant
Nr 427 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: 4. Piętro – Bistro & Restaurant, w którym można zjeść o każdej porze dnia. Oferta skierowana jest do osób, które lubią zjeść smaczne, zdrowe, ale niedrogie śniadanie, w przerwie w pracy wpaść na szybki lunch, a popołudnie lub wieczór spędzić w gronie znajomych i dobrze się bawić.

Na śniadaniu w 4P byłam nie pierwszy i nie ostatni raz. Jest to moje ulubione miejsce. Bogata karta i mega pomysł menu śniadaniowego 4x4. Próbowałam już chyba każdej kombinacji i ani razu się nie zawiodłam. Z ogólnej karty zamówiłam raz gofra z jajkiem: tani, pyszny, duży i syty!
Co do lunchu i kolacji też brak zastrzeżeń. Dania przepyszne, jedyny żal do tatara, którego uwielbiam ,a niestety ilość jest mała, aczkolwiek świetna jako przystawka. Mega miejsce ! Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, olesssq

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Ostatnio z rodziną po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii postanowiliśmy sprawdzić to miejsce na śniadanie :) UWIELBIAM KARTĘ 4X4! Genialny i mega uniwersalny pomysł! :) tam każdy znajdzie dla siebie coś dobrego :) omlet był bardzo smaczny, ale największe zaskoczenie to pasty - hummus buraczkowy wow! :)

Dziękujemy, zamarzniete
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Happiness56022940406, Manager, 4 Piętro – Bistro & RestaurantOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowna Pani zamarzniete,
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej opinii,
Niezmiernie cieszy nas fakt, że spełniliśmy Pani oczekiwania względem śniadania 4x4!
Codziennie dokładamy starań by wciąż doskonalić naszą kuchnię,
Mamy nadzieje, że odwiedzi nas Pani ponownie by jeszcze lepiej nas poznać :D
Do zobaczenia !
Załoga 4P

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Gdyby nie gorgonzola w risotto byłoby bez smaku. Bezskutecznie szukałam musu z groszku, niestety danie było niezgodne z kartą. Przy naszym dużym zamówieniu (rezerwacja dla 14 osób) złożyliśmy zamówienie na dania wcześniej. Przyjęliśmy za oczywiste, że przyjdziemy, usiądziemy, zamówimy napoje i wtedy pojawią się zamówione dania. Nie zdązyliśmy usiąść a posiłki już stały na stole. Nie wiem po czyjej stronie leżał błąd, ale bylo to conajmniej dziwne.

1  Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jajecznica + frankfurterki + kilka serów do wyboru, pyszne pieczywo i kawa za 16zl. Wszystko ładnie podane i smaczne. Za cenę zestawu z McDonald's najęcie się o niebo lepiej. Polecam śniadania!

Dziękujemy, emeswu
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

zaczynając od pozytywnych rzeczy - bardzo ładny, jasny wystrój z dużą ilością zieleni i tarasem z widokiem na centrum wrzeszcza, do tego przyjazna obsługa i krótki czas oczekiwania na śniadanie:) natomiast jeśli chodzi o jedzenie to co do śniadań mam mieszane wrażenie - jajecznica była nieco za mokra, wodnista. warzywa do śniadania świeże, niestety w karcie śniadań nie ma sprecyzowanego opisu jakie pasty się zamawia - myślę, że warto byłoby dodać taką informację plus pomyśleć o nieco mniejszych miseczkach na pasty lub innej formie podania, wielkość obecnych miseczek z ilością pasty taka jaka się w nich znajduje dość dziwnie wygląda. dobra, duża kawa do śniadania! na śniadanie raczej już nie wrócę, ale z pewnością wpadnę przetestować inne rzeczy

Dziękujemy, alicjastarnawska

4 Piętro – Bistro & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 4 Piętro – Bistro & Restaurant? Podziel się wrażeniami!