“Bardzo smaczna ryba”

Rybakówka - Stągiewna
Nr 544 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: oryginalna smażalnia świeżych ryb rybakówka znajdująca się na Wyspie Spichrzów ul. stągiewna 7. zapraszamy wszystkich miłośników świeżego pstrąga, sandacza, halibuta, polędwicy z dorsza, łososia i jesiotra. nasze ryby podajemy prosto z patelni lub z pieca.

Duży wybór ryb przyrządzanych na kilka sposobów. Jako starter zjedliśmy zupę rybną - dobrze przyprawiona, na bazie wielu ryb i kucharz nie skąpił kawałków w misce. Rybki z pieca bardzo smaczne i świeże, przynajmniej halibut i jesiotr, które jedliśmy. Na plus to, że można poprosić o większą lub mniejszą porcję według własnego upodobania. Do tego bardzo duża porcja surówki, robiona na miejscu a nie kupna jak w niektórych restauracjach. Restauracja na pewno do polecenia dla smakoszy ryb.

Dziękujemy, 793piotrb

Na przystawkę wzięliśmy zupę rybna była bardzo dobra z kilku gatunków ryb. Halibut z pieca smaczny, jesiotr mojego męża obłędny, surówki tez smaczne i wszystko było świeże i dobrze przyrządzone, kucharz zna się na rybach.
„I do wszystkich, którzy narzekają na cenę końcową niech się wrócą na lekcje matematyki bo z menu wyraźnie wynika ze cena jest za gramaturę a nie za porcje!”

Dziękujemy, annawP5801VH
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko pierwsza klasa,rybki świeże,super wystrój i przystępne ceny,no i załoga,mega w porządku.Widać że szefowie dopracowali wszystko w najmniejszych szczegółach,Polecam wszystkim którzy odwiedzą Gdańsk!!!!!

Dziękujemy, Jaszczur3
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cena nieadekwatna do jakości. Naliczone porcje na rachunku znacznie zawyżone w stosunku do stanu faktycznego. Nieprofesjonalna obsługa komentująca przy gościach między sobą wysokość napiwków.

Dziękujemy, 799kasiak
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy i duży wybór ryb, porcje idealne - duży plus za dobór preferowanej gramatury. Motyw tego, że serwowane są tylko dania rybne uważam za plus, ponieważ jest to konkret, na którym mogą sie skupić i zrobić to dobrze. Ceny nie należą do niskich, jednak również nie do wysokich - dobrze wiemy ile kosztuja posiłki w centrum dużego miasta, a tak przyrządzone rybki są warte ceny wcale nie tak wygórowanej. Obsługa jak najbardziej w porządku, nie można im nic zarzucić. Czas oczekiwania pomimo pełnego lokalu i godzin szczytu - zdecydowanie do przyjęcia. Wnętrze oraz zewnętrze - ogródek, restauracji to oczywiście kwestia gustu, jednak są one utrzymane w fajnym klimatycznym tonie. Samo danie bardzo bardzo dobre! Dlatego tez polecam ten lokal, znajduje sie on akurat po spacerze przez starówkę

Dziękujemy, 3agatak

Rybakówka - Stągiewna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Rybakówka - Stągiewna? Podziel się wrażeniami!