Gdańsk

“Zaskakujący hot-dog”

Sparkling Hot Bear Fusion Hot-Dogs
Zamów online
Nr 143 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Kim jesteśmy? Cześć! Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie Zaczynając od prawej: Marta, Wojtek i Szymon, czyli miłośnicy oraz pasjonaci dobrej kuchni. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o osobach, które chcą spróbować czegoś nieszablonowego. Jak sama nazwa wskazuje, naszym popisowym daniem są... HOT DOGI! Jednak niech Was to nie zmyli Gwarantujemy, że hot dogów w takiej odsłonie jeszcze nie próbowaliście! Skąd ten miś? Na pewno wielu z Was słyszało historię słynnego niedźwiadka Wojtka, który stał się towarzyszem żołnierzy z 2. Korpusu Opowieść o nim tak nas zainspirowała, że Wojtek zagościł w Hot Bear na stałe. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go poznać, to możecie tę historię odkryć wspólnie z nami w lokalu! Co możecie u nas znaleźć? Nad wszystkimi daniami w naszej restauracji pracujemy od podstaw. Mamy dwa rodzaje ręcznie wyrabianych bułek: maślaną z czarnuszką oraz czarną bułkę z sezamem. Korzystamy ze składników najwyżej jakości.
Zrecenzowano 12 września 2019

Rewelacyjna kolacja. Lokal ma dostęp do dużego ogródka letniego, co jest duży plusem kiedy chce się zjeść latem posiłek na zewnątrz w dużym mieście. Obsługa profesjonalna. Pani która nas obsługiwała wszystko nam wytłumaczyła, odpowiadała na każde zadane pytanie. Poleciła wspaniałe hot-dogi. Hot-dog z kaczką i sosem mango rewelacja. Plus przepyszne piwa :D Również polecam przed hot-dogiem domowe frytki z keczupem z buraka, idealne połączenie !

Dziękujemy, karina_grzembska

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

i naprawdę pyszne hot-dogi. Kaczka z kimchi i mango przepyszna, wołowe policzki z krewetkami też wyborne, zdecydowanie warto odwiedzić.

Dziękujemy, blazejdoro
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Doskonale hot dogi, jakich nie dostaniecie nigdzie indziej. Do tego bardzo miła obsługa i przystępne ceny. Oby więcej takich miejsc w Gdańsku i nie tylko.

Dziękujemy, Antek D
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Sexy duck i classic przepyszne, świetne dodatki. Frytki z keczupem z buraka wymiatają. Bardzo duży plus za przemiłą obsługę i za nowatorskie, ekologiczne rozwiązania dotyczące niekorzystania z plastików .
Baaardzo polecamy!

Dziękujemy, Sandra J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedliśmy dzisiaj z mężem najlepsze Hot dogi! Jakość fenomenalna, składniki doskonałe,pyszne!Obsluga zaraża entuzjazmem i uśmiechem. Kubki biodegradowalne.Buraczany ketchup z frytkami pychotka. Proszę się nie zastanawiać tylko iść. Pozdrawiamy serdecznie, wrócimy.

Dziękujemy, Monika A

Sparkling Hot Bear Fusion Hot-Dogs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sparkling Hot Bear Fusion Hot-Dogs? Podziel się wrażeniami!