“Doskonała obsługa”

Sparkling Hot Bear Fusion Hot-Dogs
Nr 144 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Jesteśmy młodymi ludźmi pełnymi pasji do gotowania i prowadzenia gastronomii w Centrum Gdańska na starej i urokliwej ulicy Świętego Ducha. Naszym celem jest stworzenie miejsca gdzie będą mogli Państwo spróbować czegoś innego niż w tradycyjnych i znanych miejscach. Nasz nowoczesny i odważny wystrój zapowiada szalone pomysły, które również przełożyliśmy się na nasze Menu. Cały czas pracujemy i udoskonalamy naszą koncepcję. Pożądanym efektem dla nas będzie zdobycie Państwa zaufania dzięki czemu będziemy mogli liczyć na próbowanie naszych kompozycji smakowych i goszczenie coraz bardziej wymagających gości w naszym kameralnym lokalu. Nad wszystkimi daniami pracujemy od podstaw z wykorzystaniem składników najwyższej jakości. Naszą specjalnością jest niewątpliwie pieczywo. W daniach spotkają Państwo dwa rodzaje ręcznie wyrabianych bułeczek: maślana z czarnuszką i czarna bułeczka z sezamem. Tego trzeba spróbować ! Zapraszamy serdecznie do naszego kameralnego i klimatycznego miejsca !

i naprawdę pyszne hot-dogi. Kaczka z kimchi i mango przepyszna, wołowe policzki z krewetkami też wyborne, zdecydowanie warto odwiedzić.

Dziękujemy, blazejdoro

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Doskonale hot dogi, jakich nie dostaniecie nigdzie indziej. Do tego bardzo miła obsługa i przystępne ceny. Oby więcej takich miejsc w Gdańsku i nie tylko.

Dziękujemy, Antek D
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Sexy duck i classic przepyszne, świetne dodatki. Frytki z keczupem z buraka wymiatają. Bardzo duży plus za przemiłą obsługę i za nowatorskie, ekologiczne rozwiązania dotyczące niekorzystania z plastików .
Baaardzo polecamy!

Dziękujemy, Sandra J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedliśmy dzisiaj z mężem najlepsze Hot dogi! Jakość fenomenalna, składniki doskonałe,pyszne!Obsluga zaraża entuzjazmem i uśmiechem. Kubki biodegradowalne.Buraczany ketchup z frytkami pychotka. Proszę się nie zastanawiać tylko iść. Pozdrawiamy serdecznie, wrócimy.

Dziękujemy, Monika A
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Frytki jak w domu, a piwo Pan dobrał idealnie. Obsługa superMiejsce bardzo spokojne. Polecam

Dziękujemy, Moni10rz

Sparkling Hot Bear Fusion Hot-Dogs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sparkling Hot Bear Fusion Hot-Dogs? Podziel się wrażeniami!