Zrecenzowano 29 stycznia 2018

Nocowałem w kilkunastu hotelach od Pruszcza do Redy ale Amber to zdecydowanie najlepsze miejsce na hotelowej mapie 3-miasta. W podobnych warunkach ( Spa, dobra kuchnia, pomocny i uśmiechnięty personel ) i za równie małe pieniądze nocowałem tylko raz w Zamościu. Gorąco polecam.

Dziękujemy, adamszabelski
Zrecenzowano 29 stycznia 2018

Hotel czysty i zadbany. Bardzo dobre śniadanie w formie bufetu (każdy znajdzie coś dla siebie). Jedynie do czego można się doczepić to internet który w godzinach wieczornych jest bardzo słaby i nie da się na nim pracować.

Dziękujemy, marioJ8960XL
Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Bardzo elegancki i czysty hotel. Bardzo miła obsługa na recepcji jak i w restauracji. Wyborne i obfite śniadania, bardzo duży wybór. W pokojach czysto (chociaż w moim akurat z łazienki pochodził nie za świeży zapach). Wygodne łóżka. Na plus zestaw do parzenia kawy/herbaty. Minimalnym mankamentem była też telewizja, mianowicie na kanałach polskich z zagranicznym filmem nie było polskiej ścieżki dźwiękowej, zaś menu nie było dostępne. Ogólnie hotel zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.
Skorzystam na pewno i następnym razem gdy będę w Trójmieście.

Dziękujemy, robertoI7769LG
Zrecenzowano 21 stycznia 2018

Fajna baza wypadowa do zwiedzania trójmiasta. Hotel położony w niedalekiej odległości od centrum Gdańska jak i również dojazd do obwodnicy nie zajmuje dużo czasu. Duży parking. Sauny i jakuzzi można zamówić na wyłączność. Wygodny materac. Dobre i urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Bardzo dobre piwo z lokalnego browaru. Jedzenie w restauracji mogło by być lepsze. Polecam !

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepszy widok z 3 piętra na panoramę miasta.
  • Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano 18 stycznia 2018

Lokalizacja dość blisko starówki i centrum, ale bardzo życzliwy, przyjazny personel i świetne podejście do małych dzieci - są po prostu równie mile widzianymi gośćmi. Bardzo dobre, różnorodne śniadanie. Rodzinne studio bardzo wygodne - polecam zwłaszcza dla rodzin.

• Data pobytu: styczeń 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Dariusz S