Zrecenzowano 16 grudnia 2017

Bardzo przyjemna atmosfera. Miła obsługa która uśmiechem wita już na wejściu. Pokoje bardzo przytulne i czyste. W restauracji nie ma zbyt wielkiego wyboru w menu ale za to posiłki bardzo smaczne i obfite. Gorąco polecam!

• Data pobytu: grudzień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, dawidm451
Zrecenzowano 16 grudnia 2017

Hotel pełen przyjaznych i pomocnych osób. Profesjonalna obsługa. Czysto i pachnąco. Zdecydowanie pozytywnie zaskakuje. Świetnie przygotowany do obsługi spotkań biznesowych na wysokim poziomie. Szczerze polecam.

Dziękujemy, mrm_olszewska
Zrecenzowano 10 grudnia 2017

bardzo pozytywne wrażenia, rewelacyjna kuchnia i bardzo miła obsługa. Obiekt położony w spokojnej części miasta, zdala od zgiełku lecz zarazem blisko centrum. Polecam zarówno tym w wyjazdach służbowych jak i podróżującym turystycznie.

Dziękujemy, dawidbar
Zrecenzowano 29 listopada 2017

cichy, nieco na uboczu - choć niedaleko centrum, z b. dobrą kuchnią, fajna obsługa,
bardzo interesujące wyposażenie wnętrz , wydzielona palarnia na I-szym piętrze (kabina), brak odczuwalnej uciążliwości ze strony potencjalnych "kursantów" czy innych szkolonych (sala właściwie w podziemiach).

Wskazówka dotycząca pokojów: nie od strony wejścia (mały parking, duży ruch)
Dziękujemy, rjr53
Zrecenzowano 22 listopada 2017

Szanowni Państwo,
bylismy tak zachwyceni nie tylko standartem Hotelu ale także obsługa i profesjonalnym podejsciem do gosci hotelowych iż przedłużyliśmy nasz pobyt o dwa dni.Hotel Amberjest połorzony w malowniczym punkcie w Gdańsku z niezwykle uprzejmą i profesjonalną obsługą oraz wyśmienitą kuchnią.Cieszymy się już na kolejną wizytę w Hotelu Amber.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, monika411