Zrecenzowano: 22 listopada 2017

Szanowni Państwo,
bylismy tak zachwyceni nie tylko standartem Hotelu ale także obsługa i profesjonalnym podejsciem do gosci hotelowych iż przedłużyliśmy nasz pobyt o dwa dni.Hotel Amberjest połorzony w malowniczym punkcie w Gdańsku z niezwykle uprzejmą i profesjonalną obsługą oraz wyśmienitą kuchnią.Cieszymy się już na kolejną wizytę w Hotelu Amber.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, monika411
Zrecenzowano: 19 listopada 2017

Kolejna wizyta w restauracji hotelu Amber.Odbyliśmy tam kilka imprez rodzinnych( w tym wesele).W miarę regularnie korzystamy z mniejszych okazji.Dzisiaj był obiad rodzinny z okazji moich urodzin.Jak zawsze perfekcyjna sympatyczna obsługa, bardzo smaczne jedzenie, ceny niewygórowane.Będę korzystać w przyszłości , polecam innym

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 13 listopada 2017

Miła obsługa hotelu. Duży, przestronny pokój i wygodne łóżko.
Hotel położony kilka przystanków od najważniejszych zabytków oraz stacji kolejowej. Autobusy w zupełności wystarczały do wygodnej komunikacji.
Bardzo smaczne śniadania.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, marcind571
Zrecenzowano: 11 listopada 2017

Dobra lokalizacja, bardzo dobre jedzenie wspaniala obsluga. Bylismy z dwojka dzieci, standardowo problem z jedzeniem bo tego nie lubia to wyglada inaczej niz w domu, kelnerka zrobila wszystko zeby dzieci byly zadowolone i najedzone. Polecam

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, matyjos
Zrecenzowano: 26 września 2017

Wszystko było tak jak w opisie. Personel oraz pokój na wysokim poziomie. śniadanie b.dobre, duży wybór. Obiad OK co nam się spodobało to że można zamawiać coś z poza karty (dla dziecka) Zero zastrzeżeń :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Ridick26