Zrecenzowano 3 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie dołączam do grona zadowolonych gości. Szczególnej uwadze polecam hotelową restaurację, w której zjadłam pyszną kolację. Kelnerki profesjonalne, wyszkolone i pomocne. Bardzo udana prezentacja wina. Śniadanie znakomite! Szef może być dumny ze swoich pracownic i ciszej zwracać im uwagę przy gościach .
Pokoje czyste, zaopatrzone w sejf, barek i tv. Wifi bez zarzutu. Mural na ścianie sąsiedniego budynku to strzał w dziesiątkę! Polecam niezdecydowanym!!

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mala_Ula
Zrecenzowano 31 lipca 2016

Pierwszy raz od paru lat pojechaliśmy na wakacje. Hotel Amber to ładny, spokojny hotel w zaciszu. Bardzo miła obsługa, zawsze gotowa do pomocy. Pokoje ładne, zadbane. Widok za oknem na Stocznie Gdańską powalający. Śniadania zawierają wszystko dla każdego, można się nasycić. A jedzenie w restauracji... wyborne ;-)

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sara J
Zrecenzowano 6 lipca 2016

Ładny hotel, miła, pomocna obsługa. Super strefa SPA ! Dobre śniadania, lokalizacja blisko centrum - kilka przystanków autobusowych. Wycieczka do Gdańska na panieński i pobyt w tym hotelu były idealne :)

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ejga2016
Zrecenzowano 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Swietny hotel, przesympatyczna obsluga i najlepsza woda z jacuzzi jaka kolega pil ;) Szef wyrozumialy, sniadanie przepyszne i SPA swiatowej klasy. Serdecznie POLECAM. Pozdrowienia z pokoju 109 dla swietnego teamu i szacun ze wytrzymaliscie z nami.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, pokoj109
Zrecenzowano 13 maja 2016

Mimo 3 dniowe pobytu,muszę powiedzieć,że hotel zrobił na mnie wspaniałe wrażenie. Pokój o wysokim standardzie jak na 3 gwiazdki i bardzo miła i pomocna obsługa.
Z miłą chęcią jeszcze kiedyś tam wrócę.

• Data pobytu: maj 2016, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours