Zrecenzowano: 22 grudnia 2014

Wracam tam kolejny raz i kolejny raz wszystko jest w najlepszym porządku. Miła obsługa, świetnie podane śniadanie oraz smaczne obiady.
Pokój komfortowy, czysty i przestronny.
Naprawdę warto się zatrzymać.

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Ewelina B
Zrecenzowano: 1 grudnia 2014

Hotel jest ok ale dyrekcja chyba zbyt bardzo ukierunkowuje się na grupy i klientów z zachodu . Mimo ,że był ( niestety już byłem) stałym klientem tego hotelu musiałem o 22 przestawiać samochód ( oczywiście niczego nie blokujący) o 10 metrów bo nie spodobało się to recepcjoniście
Nie był to pierwszy problem w tym hotelu więc postanowiliśmy w firmie już z niego nie korzystać

• Data pobytu: listopad 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Krzysztof18
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szpilor, Owner, Hotel AmberOdpowiedź udzielona 3 grudnia 2014

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie spotkały Pana w naszym hotelu. Zapewniamy, że jesteśmy ukierunkowani na każdego gościa z tą samą uwagą.
Przestawienie auta było uzasadnione, ponieważ stało na drodze dostaw, które realizowane są od bardzo wczesnych godzin rannych.
Niemniej dziękujemy za opinię.
Poprawiliśmy już oznakowanie na parkingu, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.
Z poważaniem,
Dyrekcja hotelu Amber

Zrecenzowano: 11 listopada 2014

Zdecydowaliśmy się na ten hotel ze względu na dobrą cenę i łatwy dojazd na Stare Miasto. Hotel położony na uboczu, w ciągu 10 minut można się z niego dostać w okolice gdańskiej starówki komunikacją miejską. Pokój komfortowy i przestronny. Śniadanie w formie bufetu również dobre. Wszystko świeże. Naprawdę bez zastrzeżeń...

Data pobytu: listopad 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Pablog1982
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Hotel zasługuje na co najmniej 4*, wszystko okazało się doskonałe. Obsługa, restauracja, pokoje wszystko doskonałe. Napewno wroce tam przy najblizszym pobycie w Gdansku i to na dluzej. Restauracja i obsluga zasluguje na najwyzsza ocene. Pokoje czyste i wygodne. Pomimo tak krotkiego pobytu - 1 dzien wiem, ze juz mam hotel w tym miescie do ktorego chce wracac :)))

Data pobytu: sierpień 2014, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano: 15 lipca 2014

Hotel kameralny, dogodne położenie, miła obsługa, dobry standard. Korzystam za każdym razem, kiedy przyjeżdżam do Gdańska.
Mam tylko jedną uwagę: kiedy okna pokoju wychodzą na parking koło kuchni, już przed 5.00 rano budzą głośne rozmowy dostawców i odgłosy ciągania pojemników z towarem i walenia butelkami.:-(

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Lidia B