“Ekskluzywnie i profesionalnie”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Amber
Miejsce nr 23 wśród 85 hoteli w Gdańsku
Zrecenzowano 30 grudnia 2014

Pobyt krótki, ale jak że udany. Pokoje bez zarzutu, kącik spa znakomity i profesjonalnie urządzony, jedzenie w restauracji wyśmienite a na największą pochwałę zasługuje Pan Krzysztof urzędujący w nocy w rejestracji. Kawał chłopa ale do serca przyłóż, pomocny i niezmiernie sympatyczny. No i te widoki z góry na Gdańsk, coś pięknego. Polecam z całego serca.

Wskazówka dotycząca pokojów: Prosić o pokój z widokiem na centrum Gdańska, przepiękny widok, szczególnie nocą.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Speedy7676

Zrecenzowano 22 grudnia 2014

Wracam tam kolejny raz i kolejny raz wszystko jest w najlepszym porządku. Miła obsługa, świetnie podane śniadanie oraz smaczne obiady.
Pokój komfortowy, czysty i przestronny.
Naprawdę warto się zatrzymać.

• Data pobytu: grudniu 2014, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Ewelina B
Zrecenzowano 1 grudnia 2014

Hotel jest ok ale dyrekcja chyba zbyt bardzo ukierunkowuje się na grupy i klientów z zachodu . Mimo ,że był ( niestety już byłem) stałym klientem tego hotelu musiałem o 22 przestawiać samochód ( oczywiście niczego nie blokujący) o 10 metrów bo nie spodobało się to recepcjoniście
Nie był to pierwszy problem w tym hotelu więc postanowiliśmy w firmie już z niego nie korzystać

• Data pobytu: listopadzie 2014, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Krzysztof18
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szpilor, Owner, Hotel AmberOdpowiedź udzielona 3 grudnia 2014

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie spotkały Pana w naszym hotelu. Zapewniamy, że jesteśmy ukierunkowani na każdego gościa z tą samą uwagą.
Przestawienie auta było uzasadnione, ponieważ stało na drodze dostaw, które realizowane są od bardzo wczesnych godzin rannych.
Niemniej dziękujemy za opinię.
Poprawiliśmy już oznakowanie na parkingu, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.
Z poważaniem,
Dyrekcja hotelu Amber

Zrecenzowano 11 listopada 2014

Zdecydowaliśmy się na ten hotel ze względu na dobrą cenę i łatwy dojazd na Stare Miasto. Hotel położony na uboczu, w ciągu 10 minut można się z niego dostać w okolice gdańskiej starówki komunikacją miejską. Pokój komfortowy i przestronny. Śniadanie w formie bufetu również dobre. Wszystko świeże. Naprawdę bez zastrzeżeń...

Data pobytu: listopadzie 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Pablog1982
Zrecenzowano 27 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Hotel zasługuje na co najmniej 4*, wszystko okazało się doskonałe. Obsługa, restauracja, pokoje wszystko doskonałe. Napewno wroce tam przy najblizszym pobycie w Gdansku i to na dluzej. Restauracja i obsluga zasluguje na najwyzsza ocene. Pokoje czyste i wygodne. Pomimo tak krotkiego pobytu - 1 dzien wiem, ze juz mam hotel w tym miescie do ktorego chce wracac :)))

Data pobytu: sierpniu 2014, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Joanna J
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gdańsk)
w odległości 0,5 km
Liczba recenzji: 252
w odległości 2 km
Hotel Wolne Miasto - Old Town Gdańsk
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Amber? Podziel się wrażeniami!

Hotel Amber — dodatkowe informacje

Adres: Powstańców Warszawskich 45, Gdańsk 80-165, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdańsk
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 23 wśród 85 hoteli w Gdańsku
Zakres cen: 177 zł–368 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Amber 3*
Liczba pokoi: 45
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, Agoda, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Amber. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?