“Polecam”
Czerwony Piec Gdańsk — recenzja

Czerwony Piec Gdańsk
Nr 224 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobrze! Wszystko podobało mi się! A pizza to WYŻSZA SZKOŁA JAZDY! Nigdy nie jadłem takiej pizzy!

Dziękujemy, AcordeonistaAa

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

To już nei pierwsza wizyta w tym miejscu. Zawsze jak jestem w Gdynii z checią zaglądą na pizze i piwko. Czasem często usiąść, ale nie ma się co dziwić, skoro wszystko na wysokim poziomie :)

Dziękujemy, 615marcint
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Jeżeli tak jak mnie, mieszkając w Gdańsku często męczyło was odwieczne pytanie zadawane przy każdym wyjściu na miasto ze znajomymi - "stary, gdzie na pizze?" to mam wspaniałą nowinę, gdyż problem ten właśnie wyparował wraz z inkorporacją Czerwonego Pieca w samym sercu gdańskiej sceny kulinarno-rozrywkowej. Jedyne w swoim rodzaju miejsce jakim jest Słony Spichlerz zachęca cudownym klimatem, wystrojem, widokiem oraz niesamowitą obsługą, która sprawia, że odwiedzam tą pizzerie przynajmniej raz w tygodniu. 10/10!

Dziękujemy, arturpuz
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Przemiła obsługa, bardzo dobra pizza w adekwatnej cenie. Umiejscowienie restauracji i jej klimat dodają dużo do tej restauracji! Polecam!

Dziękujemy, mareckiee
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Do odwiedzenia lokalu zachęcił mój serdeczny kolega Dawid J - pamiętam, jak powiedział wtedy coś w stylu "Nie dość, że smacznie to jeszcze tanio. A zaoszczędzone pieniądze wydasz na piwko z AleBrowaru, lub później specka z Żabki".
Długo się nie namyślałem i wszystko co kolega Dawid mówił okazało się prawdą:
- prawdziwa włoska pizza z najlepszych jakościowo składników za ok 20 zł
- piwko zimne, craftowe i z lokalnego pomorskiego browaru

Czego chcieć więcej? Polecam w 100%

Dziękujemy, zupa_grzybowa

Czerwony Piec Gdańsk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Czerwony Piec Gdańsk? Podziel się wrażeniami!