Zapisz
Restauracja Miasta Aniołów

Byliśmy ze znajomymi w restauracji Miasto Aniołów, jedzenie b. dobre a i ceny umiarkowane... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
106zbigniewk
Pomocna ekipa

Chciałam serdecznie polecić. Jedzenie bardzo smaczne, byliśmy w godzinach obiadowych, wszystko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 września 2020
MagdalenaK3247
Lechaschau, Austria

Zrecenzowano: 10 września 2019

Po raz kolejny odwiedziliśmy Miasto aniołów i po raz kolejny się nie zawiedliśmy! Elegancki lokal, profesjonalna obsługa, rewelacyjne drinki, a i muzycznie jak zwykle super!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, KrakowskiTurysta
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Restauracja godna polecenia. Przemiła obsługa. Dorsz palce lizać. Wrócimy na pewno, gdy będziemy w Gdańsku.

1  Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta P, Social Media, Klub Miasto AniołówOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dziękujemy i zapraszamy również na profil naszej restauracji!

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Ogólnie zaczęliśmy z miejsc historycznych, po czym na końcu całej wycieczki zdarzyło się nam trafić do Miasta Aniołów! Znaleźć tam aniołów się nie udało, nie licząc dziewczyn z obsługi, ale na zakończenie tripu - to, czego potrzebowaliśmy! Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Dmytro B

Bardzo się cieszymy, że udało się do nas dotrzeć po odkrywaniu zabytkowej części miasta. Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Barmani stają na wysokości zadania. Drinki są mega!!
Klimat klubu jest obledny. Można czuć się bezpiecznie przy ochroniarzach, bardzo sympatycznych zresztą :)
Polecam!! 11/10

Dziękujemy, NoemiKubiak22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta P, Social Media, Klub Miasto AniołówOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Przekażemy naszym barmanom i ochronie! Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Najlepszy klub w Gdańsku
Dobra muzyka ... pyszne drinki
miła obsługa
Ceny są normalne ... tylko pozytywne emocje ...
Polecam...

Dziękujemy, Марта І

Bardzo nam miło i dziękujemy za pozytywną recenzję!