Mega impreza!

Przyjechałem ze znajomymi do Gdańska, wieczorem postanowiliśmy wyjść na imprezę i trafiliśmy do... Przeczytaj więcej

micha_k433
Warszawa, Polska
Świetna Impreza!

Doskonałe miejsce na szalone imprezy! Miła i profesjonalna obsługa, bardzo przystępne ceny i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2019
podobnie
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Restauracja godna polecenia. Przemiła obsługa. Dorsz palce lizać. Wrócimy na pewno, gdy będziemy w Gdańsku.

1  Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta P, Social Media, Klub Miasto AniołówOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dziękujemy i zapraszamy również na profil naszej restauracji!

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Ogólnie zaczęliśmy z miejsc historycznych, po czym na końcu całej wycieczki zdarzyło się nam trafić do Miasta Aniołów! Znaleźć tam aniołów się nie udało, nie licząc dziewczyn z obsługi, ale na zakończenie tripu - to, czego potrzebowaliśmy! Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Dmytro B

Bardzo się cieszymy, że udało się do nas dotrzeć po odkrywaniu zabytkowej części miasta. Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Barmani stają na wysokości zadania. Drinki są mega!!
Klimat klubu jest obledny. Można czuć się bezpiecznie przy ochroniarzach, bardzo sympatycznych zresztą :)
Polecam!! 11/10

Dziękujemy, NoemiKubiak22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta P, Social Media, Klub Miasto AniołówOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Przekażemy naszym barmanom i ochronie! Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Najlepszy klub w Gdańsku
Dobra muzyka ... pyszne drinki
miła obsługa
Ceny są normalne ... tylko pozytywne emocje ...
Polecam...

Dziękujemy, Марта І

Bardzo nam miło i dziękujemy za pozytywną recenzję!

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Moim zdaniem najlepszy lokal na klubowej mapie trójmiasta. Nie ma małolatów, obsługa ok, bezpiecznie. Zawsze z chęcią tam wracam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, BartekW001

Bardzo się cieszymy i dziękujemy! Staramy się, żeby nasi goście byli zadowoleni.