“Bakłażan przepyszny!”
SheroKa — recenzja

SheroKa
Zamów online
Nr 130 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Byłam dwukrotnie i z pewnością jeszcze wrócę, Bakłażan z przystawek idealny, świetnie doprawiony, gorący i aromatyczny. Makarony też świetne. Plus za stworzenie napoju, którego nie było w karcie - espressotonic
Jedyny minus to podanie nam dań głównych zanim skończyliśmy przystawki, tłumaczone połączeniem obu dań, które się super komponuje. To prawda, jednak wolałabym najpierw zjeść przystawkę a później danie główne. Poza tym polecam!

Dziękujemy, JestemKarolina

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jednen z najlepszych lokali, jaki udało nam się odwiedzić podczas podróży. Bardzo smaczne jedzenie. Dodatkowym ogromnym plusem jest podanie własnoręcznie robionych sosów do posiłku. Jeszcze do tego dzbanek również przygotowywanej na miejscu lemoniady- pycha! Plus również za uprzejmą i pomocną obsługę :)

Dziękujemy, asiapiotrowska
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Restauracja warta odwiedzenia. Jedzenie serwują smaczne i ładnie podane. Obsługa w restauracji jest bardzo uprzejma. Ceny przystępne. Ogólnie polecam

Dziękujemy, alinacho
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa , wystrój boski i egzotyczny. Jedzenie przepyszne,smaki mocne i wyraziste. Danie rybne było bardzo dobrze przygotowane.Polecam lemoniadę cytrynowo-miętową.

Dziękujemy, zozolanka
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

pyszne jedzenie, hotpot to rewelacja! polecam wziąć mix :D Krewetki i łosoś rozpływają się w ustach. Wołowian i kaczka przepyszna. Wszystko świeże i super podane.

Dziękujemy, magdam174

SheroKa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w SheroKa? Podziel się wrażeniami!