Gdańsk
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Piękny widok z tarasu.

Niezbyt duży wybór drinków ale za to naprawdę ciekawie skomponowane smaki. Miła obsługa i ładny... Przeczytaj więcej

blazejdoro
Gdańsk, Polska
napoje na dachu starego Gdańska !

znakomite miejsce do spotkań z przyjaciółmi,ludźmi odwiedzających Gdańsk,podziwiana żurawia... Przeczytaj więcej

Jerzy H
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

znakomite miejsce do spotkań z przyjaciółmi,ludźmi odwiedzających Gdańsk,podziwiana żurawia gdańskiego,Motławy !

Dziękujemy, Jerzy H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, SassyOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Jerzy, dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną recenzję. Zapraszamy po raz kolejny ;)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Miejsce kozak. Byłem na koncercie Reni Jusis ze znajomymi. Reni grała na Roof'ie póżniej bawiliśmy się w klubie.
Nie przypuszczałem że w Polsce znajdę miejsce na tak wysokim poziomie!

Dziękujemy, pablito_trip600

Dziękujemy za rekomendację! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczymy wyjątkową imprezą ;) Zapraszamy!

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klub to zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia na imprezowej mapie Gdańska. Bardzo dobre drinki, obsługa na wysokim poziomie, fajna muzyka i obłędne widoki panoramy Gdańska

1  Dziękujemy, pawelkampom

Pawle, dziękujemy za doskonałą ocenę! Cieszymy się, że pod każdym względem jesteś zadowolony z naszych imprez. Zapraszamy na kolejne wydarzenia ;)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widok jest fajny z panoramę całego Gdańska. I to chyba wszystko. Drinki są słabe, ceny ciast 2 razy wyższe niż na parterze w spichlerzu, rozumiem dojazd na piętro i widok. Pani kelnerka nie potrafiła znaleźć reszty, co oczywiście nie było jej winą..... Po tym jak zwróciliśmy jej uwagę, że opiszemy poziom obsługi powiedziała, że jej nie zależy, i tutaj jest chyba sedno funkcjonowania tego miejsca-jest samo dla siebie a klient to zbędny balast

Dziękujemy, zz215
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, SassyOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy za podzielenie się Twoimi wrażeniami. Z kelnerkami porozmawiamy, gdyż nikt z gości nie podziela takich wrażeń jak Wasze. Wybór drinków jest olbrzymi, może wybrany nie był tym właściwym, a ciasta dostępne na Roof Topie różnią się od oferty Słonego, nie dziwne więc, że ich cena również jest inna. Cieszy nas, ze chociaż panorama przypadła Ci do gustu.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Miejsce absolutnie wyjątkowe. Doceniam obsługę na wysokim poziomie i dbałość o szczegóły. Ponadto świetny wystrój, piekne widoki, pyszne koktajle. Byłam z przyjaciółmi w weekend i było mnóstwo ludzi, wnętrza jak i karta koktajli zaprojektowane i ułożone ze smakiem oraz świetnym wyczuciem. Czesto wracam! Polecam również w tygodniu na kawę i wieczorne wyjscie.

Dziękujemy, Magdalena P

Magdaleno, dziękujemy za pozytywną recenzję i częste odwiedziny. Polecamy się na przyszłość ;)