“Gorąco polecam!!!”

TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT
Nr 50 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: True to restauracja, w której satysfakcja gości postawiona jest na pierwszym miejscu. Surf & Turf to unikalny sposób łączenia mięs i owoców morza, który pozwala tworzyć różnorodne i wyjątkowe kompozycje smakowe. Menu restauracji oparte jest na najwyższej jakości produktach. Świeże ryby i owoce morza z całego świata oraz wyselekcjonowane mięsa są fundamentem naszego menu.

Smak potraw i jakość produktów adekwatna do ceny.
Obsługa i atmosfera wnętrza zwielokrotnia przyjemne doznania.
Aneta z Gdyni

Dziękujemy, Anette B

Położona w znakomitym miejscu, klimatyczna, elegancka restauracja z bardzo miłą i profesjonalna obsługą. Wszystkie zamówione dani bardzo świeży z doskonałej jakości produktów, Prezentacja potraw zachęcająca do degustacji, potrawy znakomite! Zarówno dania mięsne jaki i owoce morza. Wino polecone przez Pana kelnera znakomicie komponowało się z potrawami- Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, 452AnnaG

Przepyszne jedzenie, niepowtarzalny klimat miejsca, wspaniała obsługa.
Polecam serdecznie , koniecznie musicie tam zajrzeć.

Dziękujemy, 289irena_

Wyszukana restauracja z wyśmienitymi owocami morza!! Jakość produktów spełnia oczekiwania klienta!!!Obsluga na 6 z plusem! Szczególne pozdrowienia dla Pana Grzegorza!!!!Na pewno wrócę do True!!!:)

Dziękujemy, Alina K
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

... dlaczego ktoś ułożył MENU, tak niezrozumiale ? Dobranie dania lub przystawki bez obsługi jest niezrozumiale. Ale sam stek i przystawka naprawdę dobre. Obsługa na 5.
Jeszcze wdepniemy.

Dziękujemy, JacekJ646

TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT? Podziel się wrażeniami!