Gdańsk

“Jest pysznie....ale”

TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT
Nr 39 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: True to restauracja, w której satysfakcja gości postawiona jest na pierwszym miejscu. Surf & Turf to unikalny sposób łączenia mięs i owoców morza, który pozwala tworzyć różnorodne i wyjątkowe kompozycje smakowe. Menu restauracji oparte jest na najwyższej jakości produktach. Świeże ryby i owoce morza z całego świata oraz wyselekcjonowane mięsa są fundamentem naszego menu.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

... dlaczego ktoś ułożył MENU, tak niezrozumiale ? Dobranie dania lub przystawki bez obsługi jest niezrozumiale. Ale sam stek i przystawka naprawdę dobre. Obsługa na 5.
Jeszcze wdepniemy.

Dziękujemy, JacekJ646

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Za taki widok, dania ze swiezych produktow i serwis warto troche wiecej zaplacic! Polecam na lunch biznesowy!

Dziękujemy, elizawasiewicz
Zrecenzowano 5 września 2019

Sympatyczna restauracja w fantastycznej lokalizacji. Obsługa miła i bardzo profesjonalna. Jedzenie smaczne. Niestety ceny nie dla każdego.

Dziękujemy, Bogdan G
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w restauracji 2 razy podczas krótkiego wyjazdu do Gdańska. Bardzo smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa. Ostrygi i steki pyszne. Bardzo polecamy. Chętnie tam wrócimy.

Dziękujemy, mbrodzik
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jestem rozczarowany obsługą, zamawiając steka dodatki otrzymałem po 10 min. W sumie czeka się za długo

1  Dziękujemy, Marek C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: truerestaurant, Właściciel, TRUE Steaks & Seafood RESTAURANTOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Panie Marku,
serdecznie dziękuję za Pana opinię. Skonfrontowaliśmy Pana wypowiedź z nagraniami z kamer, z których wynika iż dodatki zostały wyserwowane zaraz po wyserwowaniu wszystkich steków. Mamy zasade w restauracji, że na początku podajemy wszystkim główne talerze a potem dodtaki. Nadminię również, że czas oczekiwania na Państwa dania nie wynikał z naszej winy. Najpierw czekaliśmy na wszystkich gości (40 min spóźnienia), potem stół nagle stał sie nie kompletny, zdezorganizowany ( do złożenia zamówienia czekaliśmy kolejne 30 min).
Jest nam przykro, że nie z naszej winy otrzymujemy od Pana taką opinię.
Zapraszamy ponownie do TRUE

TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT? Podziel się wrażeniami!