“Za długo czekamy...”

TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT
Nr 42 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: True to restauracja, w której satysfakcja gości postawiona jest na pierwszym miejscu. Surf & Turf to unikalny sposób łączenia mięs i owoców morza, który pozwala tworzyć różnorodne i wyjątkowe kompozycje smakowe. Menu restauracji oparte jest na najwyższej jakości produktach. Świeże ryby i owoce morza z całego świata oraz wyselekcjonowane mięsa są fundamentem naszego menu.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jestem rozczarowany obsługą, zamawiając steka dodatki otrzymałem po 10 min. W sumie czeka się za długo

1  Dziękujemy, Marek C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: truerestaurant, Właściciel, TRUE Steaks & Seafood RESTAURANTOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Panie Marku,
serdecznie dziękuję za Pana opinię. Skonfrontowaliśmy Pana wypowiedź z nagraniami z kamer, z których wynika iż dodatki zostały wyserwowane zaraz po wyserwowaniu wszystkich steków. Mamy zasade w restauracji, że na początku podajemy wszystkim główne talerze a potem dodtaki. Nadminię również, że czas oczekiwania na Państwa dania nie wynikał z naszej winy. Najpierw czekaliśmy na wszystkich gości (40 min spóźnienia), potem stół nagle stał sie nie kompletny, zdezorganizowany ( do złożenia zamówienia czekaliśmy kolejne 30 min).
Jest nam przykro, że nie z naszej winy otrzymujemy od Pana taką opinię.
Zapraszamy ponownie do TRUE

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Pierwszy raz weszliśmy z mężem do tej restauracji w marcu. Nie byłam przekonana, bo byliśmy w bluzach, zaraz po zwiedzaniu, a restauracja wygląda na elegancką, wiec byłam zawstydzona naszym ubiorem, jednak dałam się przekonać. I to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Nikt nawet nie zwrócił uwagi na nasz ubiór, zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło i z uśmiechem. Jedzenie było przepyszne, obsługa świetna i tak nam się spodobało, że na następny dzień zarezerwowaliśmy stolik na kolację. Od tamtej pory jak tylko mamy czas, jeździmy do Gdańska i zaczynamy planowanie pobytu od rezerwacji stolika w True. Dania zawsze są świeże, pięknie podane i tak pyszne, że chce się jeszcze i jeszcze :) Drinki, owoce morza, steki, tatar, chociażby pieczywo czy palone masło... Wszystko to sprawia, że jedzenie przestaje być potrzebą, a czystą przyjemnością. Zespół jest tak dobrany, że niezależnie kto nas obsługuje, zawsze można się dowiedzieć czegoś o daniach, można pożartować i chociaż chwilę porozmawiać w fajnej atmosferze, a nie tylko dziękować za podawanie jedzenia. Zdecydowanie polecam wejść do True i nie tylko zjeść, ale zjeść i spędzić miło czas.

Dziękujemy, jezusmariabeata
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja True Steak&Seafood to jedna z najlepszych restauracji w Polsce w jakich byłam. Przepyszne krewetki, dorada i łosoś oraz polędwica wołowa. Świetna obsługa ( Pani Monika)! Elegancji i gustowny wystrój restauracji , widok z tarasu obłędny. Jedyna skaza na tym tle to naprawdę wysokie ceny.

Dziękujemy, lucja74
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna lokalizacja z widokiem na Motławę ! Lokal na poziomie - doborowa obsługa - lokal w którym zadbano o każdy szczegół od serwetki do aranżacji wnętrza - to jest dopięte na ostatni guzik . Lubię i cenie perfekcję . Co do potraw to wyglądają oszałamiająco - można przyjrzeć się kucharzowi przygotowującemu potrawy , można wybrać owoce morza lub mięsa z chłodziarki - bardzo wysoki poziom obsługi - polecam !! Dania ktrore kosztowałem bardzo świeże , desery wspaniałe a kawa pyszna !! Reasumując moja recenzje polecam TRUE ✌️

Dziękujemy, goncurek
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie i obsluga wie co robi. Krab kamczacki lepszy od homara. Talerz Surf and turf z dodatkiem kraba i homara wystarczyl dla 4 osob. Troche malo miesa w tym bylo, ale ogolnie jedzenia pod dostatkiem. Musimy przez to wrocic na degustacje samych stekow :) Tylko te ceny...

Dziękujemy, Radosław G

TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w TRUE Steaks & Seafood RESTAURANT? Podziel się wrażeniami!