Gdańsk

“Fantastyczny lokal - najlepsza tajska kuchnia w mieście”
CHANG Thai Street Food — recenzja

CHANG Thai Street Food
Zamów online
Nr 285 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna restauracja, w której jadam już regularnie. Nigdy nie zdarzyło mi się dostać do jedzenia czegoś, czego nie nazwałbym pysznym. Genialna kuchnia w bardzo uczciwych, rozsądnych cenach!

1  Dziękujemy, Lew2307

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem miłośnikiem tajskiego jedzenia, zabrali mnie tam znajomi przekonując, że teraz zakocham się w tajskiej kuchni. No niestety tak się nie stało.
Sajgonki wegetariańskie na przystawkę były bardzo dobre ale danie główne już troszkę mniej. Jadłam smażony makaron Pad Udon z krewetkami i nie podbiło to mojego serduszka.
Jednak warto zaznaczyć, że porcje są ogromne i zaspokoić można nawet największy głód.

Dziękujemy, 54karolinach
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Byłem kolejny raz i się nie zawiodłem. Smacznie, miło i w przystępnej cenie, dania przygotowywane z dużą starannością, smaki wyraziste, czyli takie jak powinny być, możliwość wyboru do dań mięs, krewetek a także tofu pozwoli znaleźć każdemu coś dla siebie,szybka obsługa, polecam!

1  Dziękujemy, KubaBo
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Choć w tajskiej kuchni nie jestem zakochana - raz na jakiś czas lubię zjeść tajskie ;) i wtedy właśnie wybieram Chang - dania są smaczne, super doprawione i aromatyczne. Zupa z pierożkami to mój absolutny faworyt na przystawkę! ;)
Restauracja jest urządzona w fajnym "prostym" klimacie - bardzo klimatyczna w swojej prostocie.
Obsługa bardzo miła i pomocna - zawsze opowiedzą mi co się kryje pod tajemniczymi nazwami dań!:)
...a i tajskich kucharzy można podejrzeć przy pracy przez na wpół otwartą kuchnię :)

Polecam!

1  Dziękujemy, Beata T
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zachwyceni! Dostaliśmy dokładnie to czego się spodziewaliśmy. Dania pyszne idealnie doprawione. Ceny adekwatne do jakości i wielkości dana! Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Rekomendacja dań bezbłędna!
Polecamy serdecznie, na pewno tu wrócimy!

2  Dziękujemy, stremek

CHANG Thai Street Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w CHANG Thai Street Food? Podziel się wrażeniami!