“Długi czas oczekiwania”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Prasówka
Nr 575 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Byłyśmy z koleżanką na śniadaniu, zamówienie to owsianka i croissant. Czas oczekiwania ponad 25 minut, dość długo. Po otrzymaniu dania okazało się, że w malinach są robaczki, bardzo brawo za reakcję i wymienienie dania na inne (już nie chciałyśmy tyle czekać). Bajgiel, który dostałam zamiast owsianka pycha!

Dziękujemy, JestemKarolina
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

byłam na śniadaniu dwa razy i dwa razy czekaliśmy ponad 40 minut na podanie. przy czym żeby nie było - zawsze oprócz nas był zajęty tylko jeden dwuosoby stolik. krócej czekam na obiad w godzinach szczytu. zrobienie tosta czy tofucznicy to naprawdę nie jest zadanie na 40 minut. smakowo ok, ani oszałamiająco ani słabo, ale niestety już więcej nie skorzystam, bo po prostu nie mam na to czasu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ewapk

Prasówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prasówka? Podziel się wrażeniami!