“Obiad z widokiem ”

Restauracja Filharmonia
Nr 315 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja Filharmonia to nowoczesne myślenie o kuchni jako o sumie doznań, smaków, zapachów, tekstur i walorów świeżych, sezonowych produktów. Nasze autorskie menu jest zaproszeniem do świata wykwintnych smaków kuchni międzynarodowej.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne położone miejsce, kuchnia poprawna, bardzo dobry wybór win i miła obsługa. Nie jest to miejsce wybitne, kuchnia jest po prostu ok ale widok i lokalizacja wiele dodają.

1  Dziękujemy, 595monikab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Filharmonia, Kierownik ds. gości, Restauracja FilharmoniaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry, Dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że obsługa oraz wybór win Panią zadowolił. Co do dań, wielu z naszych gości jest zaskoczonych ich smakami, przykro mi, że niekoniecznie trafiliśmy w Pani smak. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiam, Restauracja Filharmonia

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nawet nie wiem od czego zacząć.. Restauracje odkryliśmy dzięki karcie turystycznej i skuszeni upustem poszliśmy na kolację. Za pierwszym razem nie udało nam się, bo były serwowane tylko drinki i kawa (brak info na stronie internetowej). Poszłyśmy tam następnego dnia robiąc wcześniej rezerwację na stolik. Zapytana o zniżkę turystyczna, kelnerka potwierdziła że obowiązuje na całe menu łącznie z drinkami. Kelnerka uprzedzila nas że czas oczekiwania na dania to jakieś 40 min i że paru dan nie ma na stanie (sobotni wieczór więc można założyć z góry że będzie ruch). Zamówione drinki przyszły dość szybko, po kolejnych 20 min okazało się że jedno danie które zamówiłam jest nieosiągalna. Na drugie danie czekaliśmy jakieś pół godziny, które były malutkie ale ładnie podane i na tym koniec.Smak-hm, szalu nie ma, raczej zmarnowane pieniądze. Gdy kelnerka zabierała nasze talerze przypomnialysmy jej o zupach!!!!! Po drugim daniu. Rosół z bażanta był okropnie przesolony, nie dało się go jeść. McDonald's przy tym rosole to mistrzostwo smaku. Żałuję że oddałam go menadżerowi sali do zjedzenia. Na rachunek nie czekaliśmy długo. Drinki byly policzone bez upusto, ale już nie miałam siły na walkę. Byłam głodna i zmęczona, chciałam wyjść aby znaleźć coś do zjedzenia. Nie polecam!! No chyba że lubisz szastać pieniędzmi.

Dziękujemy, augustoa921
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Filharmonia, Kierownik ds. gości, Restauracja FilharmoniaOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii na temat Naszej Restauracji. Jest nam przykro iż doświadczyła Pani powyżej sytuacji. Najmocniej przepraszam za obsługę, była to nowa kelnerka, która pracuje od niedawna i dopiero wszystkiego się uczy. Co do dań, to ciężko mi się ustosunkować, ponieważ goście bardzo chwalą nasze potrawy. Zapraszam do ponownych odwiedzin, obiecuję, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Pani pobyt w Restauracji Filharmonia był udany.

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Przerost formy nad treścią. Czekaliśmy ponad godzinę na mikro dania główne, a przystawki nadal nie było. Smakowały jak w pubie z byle czym. Poza w miarę dobrym drinkiem, nie było nic co miałoby dłużej zatrzymać. Mam nadzieję, że albo ludzie zrozumieją, że jedyne co to warto zrobić to omijać tą "restauracje" szerokim łukiem

Dziękujemy, Krytykkul

Dzień dobry,

Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie opinii na temat wizyty w Naszej Restauracji. Czas oczekiwania jest wydłużony w szczególności w weekendy kiedy pełna jest cała Restauracja. Przykro nam, że zaserwowane dania Państwu nie smakowały, zapewniam, że dokładamy wszelkich starań do jakości oraz smaku potraw. Mam nadzieję, że dadzą nam Państwo jeszcze szansę i odwiedzą ponownie.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Bardzo dobry kontakt z obsluga, dyskretny i bardzo kompetentny serwis. Ceny przystepne. O miejscu nie trzeba wspominac. Jednym slowem - top.

Dziękujemy, IreneuszS26

Dzień dobry,

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Bardzo fajne miejsce nie tylko do zjedzenia obiadu ale również do zorganizowania różnych imprez. Nasi ósmoklasiści byli bardzo zadowoleni. Jedzenie smaczne czyli 6 dla kucharza, obsługa super, wszystkie sprawy związane z rezerwacją sali bardzo sprawnie załatwione. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego miejsca.
Rodzice Klasy 8B SP 4 Gdańsk

Dziękujemy, Wioletta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Filharmonia, Kierownik ds. gości, Restauracja FilharmoniaOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2019

Dziękujemy za miłe słowa skierowane w naszym kierunku, a także docenienie naszych starań. Zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Serdecznie pozdrawiamy,

Restauracja Filharmonia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Filharmonia? Podziel się wrażeniami!