“Klimatycznie, smacznie, od serca”
Negroni — recenzja

Negroni
Zamów online
Nr 328 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Włoski Bar Kawiarnia Restauracja
Opis: Włoski Bar Kawiarnia Restauracja

Gorąco polecam! Super pizza, świetne składniki, wystrój, obsługa (chyba małżeństwo). W niepozornym miejscu, ale z klimatem. Na pewno wrócę...spróbować makaronów

Dziękujemy, akhir2016

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Polecam. Bardzo dobry lokal we włoskim stylu. Dania pyszne. Obsługa miła. Tani i dobry aperol spritz

Dziękujemy, Jakub M
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Przepyszne jedzenie! Obsługa i atmosfera w restauracji jest baaardzo przyjemna! Nie ma w Gdańsku lepszej włoskiej knajpy

Dziękujemy, Aga C
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mala klimatyczna restauracja smaczne jedzenie z wysokiej jakości produktów bardzo miła obsługa polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ewa L

Negroni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Negroni? Podziel się wrażeniami!