“Wyjątkowa atmosfera!”
Leń — recenzja

Leń
Nr 192 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Leń to kawiarnia i bar na Gdańskim Starym Mieście. Parzymy kawę, kręcimy koktajle i przesadnie się nie spinamy. Leń is a cafe and bar in Gdansk Old Town. We brew speciality coffee, mix quality cocktails and chill hard.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najprzyjemniejszych kawiarni w jakich miałam przyjemność być . Duży plus za gry planszowe i książki, luźną i niezobowiązującą atmosferę, a przede wszystkim cudowną obsługę. Bardzo polecam!

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 10 września 2019

Przytulna kawiarnia, pyszna kawa oraz ciacha! Obsługa bardzo serdeczna uśmiechnięta! Polecam z całego serducha!

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne industrialne miejsce na gdańskiej starówce {osobiście nie przepadam, ale odpowiednie na przerwę w zwiedzaniu i chwilę ciszy}. Pyszna kawa i tarta. Miła obsługa.

Dziękujemy, 925ireneuszk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

moja ulubiona kawiarnia w Polsce! mega klimat, sympatyczna obsługa i bardzo pomocna. uwielbiam tam wracać!

Dziękujemy, jestemgocha
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od tego, że super miejsce to podobało mi się na maksa. To miejsce ma klimat, tylko szkoda że jak na lenia to tylko jedna kanapa :(
Kawusia super, można znaleźć również alternatywy jeżeli nie ma się ochoty na kawowe pobudzenie.
Obsługa przyjazna i chętna aby pokazać Ci świat kawowych smakoszy :D

Dziękujemy, 54karolinach

Leń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Leń? Podziel się wrażeniami!