“Najlepsza kawa i najlepsze lenistwo!”
Leń — recenzja

Leń
Nr 193 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Leń to kawiarnia i bar na Gdańskim Starym Mieście. Parzymy kawę, kręcimy koktajle i przesadnie się nie spinamy. Leń is a cafe and bar in Gdansk Old Town. We brew speciality coffee, mix quality cocktails and chill hard.
Zrecenzowano 10 września 2019

Przytulna kawiarnia, pyszna kawa oraz ciacha! Obsługa bardzo serdeczna uśmiechnięta! Polecam z całego serducha!

Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne industrialne miejsce na gdańskiej starówce {osobiście nie przepadam, ale odpowiednie na przerwę w zwiedzaniu i chwilę ciszy}. Pyszna kawa i tarta. Miła obsługa.

Dziękujemy, 925ireneuszk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

moja ulubiona kawiarnia w Polsce! mega klimat, sympatyczna obsługa i bardzo pomocna. uwielbiam tam wracać!

Dziękujemy, jestemgocha
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od tego, że super miejsce to podobało mi się na maksa. To miejsce ma klimat, tylko szkoda że jak na lenia to tylko jedna kanapa :(
Kawusia super, można znaleźć również alternatywy jeżeli nie ma się ochoty na kawowe pobudzenie.
Obsługa przyjazna i chętna aby pokazać Ci świat kawowych smakoszy :D

Dziękujemy, 54karolinach
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mogę się zdecydować czy tarta czy kawa bardziej skradł moje serce, klimat i obsluga perfekcyjna :)

Dziękujemy, AleksandraKle

Leń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Leń? Podziel się wrażeniami!