“ulubieni!”
Leń — recenzja

Leń
Nr 192 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Leń to kawiarnia i bar na Gdańskim Starym Mieście. Parzymy kawę, kręcimy koktajle i przesadnie się nie spinamy. Leń is a cafe and bar in Gdansk Old Town. We brew speciality coffee, mix quality cocktails and chill hard.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

moja ulubiona kawiarnia w Polsce! mega klimat, sympatyczna obsługa i bardzo pomocna. uwielbiam tam wracać!

Dziękujemy, jestemgocha

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od tego, że super miejsce to podobało mi się na maksa. To miejsce ma klimat, tylko szkoda że jak na lenia to tylko jedna kanapa :(
Kawusia super, można znaleźć również alternatywy jeżeli nie ma się ochoty na kawowe pobudzenie.
Obsługa przyjazna i chętna aby pokazać Ci świat kawowych smakoszy :D

Dziękujemy, 54karolinach
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mogę się zdecydować czy tarta czy kawa bardziej skradł moje serce, klimat i obsluga perfekcyjna :)

Dziękujemy, AleksandraKle
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Jak dla mnie szału nie ma. Zamówiłam herbatę, której smak chloru przebijał inne walory. Tarta poprawna, ale nie na tyle, aby piać z zachwytu. Wystrój taki, jakby każdy mebel był z "innej parafii", ściany i sufity w stylu" zacząłem remont, ale kiedyś go na pewno skończę". Ogólnie mało przytulnie. Nie mój klimat.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, agamen3
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, które jest rzeczywiście bez zadęcia. Pyszna kawa i sernik nowojorski. Super również dla lokalsów, brakuje takich punktów na piwnej! Ładny wystrój i bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, kiedrowiczszymon

Leń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Leń? Podziel się wrażeniami!