Najniższe ceny za pobyt
Hotels.com
82 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 06.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Booking.com
eDreams74 USD
Travelocity82 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel w idealnej lokalizacji, restauracja i bar z pysznym jedzeniem. Widok niezapomniany na Motławę i Stare Miasto. Obok wszelkie udogodnienia. Obsługa i pokoje naprawdę świetne. Polecam na pobyt w Gdańsku!

1  Dziękujemy, kleski715649
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel stoi nad Starą Motławą, naprzeciwko Starego Miasta. Przepiękny widok, świetne miejsce. Z restauracji można wyjśc na chodnik wzdłuż rzeki. Obsługa beć zastrzeżeń. Czysto i nowocześnie. Hotel jeszcze nie skończony, niedługo będzie dostępna jego druga część.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MichalJ869
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie miła,uprzejma a zarazem profesjonalna obsługa.Przystawki takie jak krewetki z mango bądż tatarek polecam.Z głównych dań żeberka z fryto-niteczkach z batata wyśmienite.Jednym słowem należy się dobrze zapracowana piątka

Dziękujemy, 445ryszardm
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Świetne miejsce na pobyt w Gdańsku, wszędzie blisko, cudowna restauracja z pysznym jedzeniem i przemiła obsługa. Ogólnie bez zarzutów oprócz średniej jakości obsługi podczas wymeldowania. Ale jak wszędzie czynnik ludzki jest najbardziej zawodny.

Dziękujemy, limiro
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo czysto, rewelacyjny wybór dań na śniadaniu i wyjątkowo dobra kawa, mała ale bardzo ładna i czysta łazienka. Super położenie .Parking podziemny. Obsługa przy zameldowaniu i wymeldowaniu bardzo miła.

Dziękujemy, alfaplus2019