“Raj w galaktyce”
House of seitan — recenzja

House of seitan
Nr 237 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hos to miedzyplanetarna stacja najlepszego jedzenia! Jestem pewien że w ich toalecie jest teleporter do każdej planety w galaktyce i to właśnie dlatego tak pyszne jedzonko się u nich tak szybko kończy prawie każdego dnia!
Ten lokal wybieram na 90% szamek z znajomymi tymi wege jak i nie. Ich "mięso" jest bardziej mięsne niż w restauracjach kupujących mięso z promocji. Mogę dać uciąć sobie WSZYSTKO za jakość i smak ich dań. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Ostre, łagodne, zupy i wgl wszytsko co tylko wasze tyłki zmieszczą. Zasmakuje tutaj nawet najbardziej wybrednym osobom, zresztą obsługa bez problemu może spersonalizować danie do waszych "nie lubię". Do tego ogromne porcje z oszałamiającą ilością warzyw jako dodatki co wygląda przepięknie. Lokal sam w sobie nie jest wielki. Latem można skorzystać z ogródka i granitowych klocków na ulicy, one spisują się idealnie. Życzę całej ekipie dużo siły i mocy, przeprowadzki do większego lokalu i jeszcze więcej miłości do klientów.

Dziękujemy, boski_maczkowski

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal baaaardzo klimatyczny, obsługa bardzo miła.
Jedzenie bardzo smaczne, wszystkie pozycje są vege.
Jedyny minus, to częste wcześniejsze zamykanie knajpy, która z powodów małych rozmiarów nie obrabia tak dużej ilości klientów. Dlatego polecam przed odwiedzinami sprawdzić ich Facebooka - dziewczyny na bieżąco wrzucają wszystkie info odnośnie odłożonej czy wcześniejszego zamknięcia.

Dziękujemy, anepulp
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

w jakim miałem okazję jeść. Pyzuchy z „mięsem” to już prawdziwa legenda,ceny bardzo uczciwe w stosunku do wielkości porcji-naprawdę można się najeść. Przemiła obsługa i dobra muzyka. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, blazejdoro
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

coś wspaniałego - domowe roślinne jedzenie z pomysłem i smakiem, którego żadna babcia by się nie powstydziła.

Dziękujemy, Zuzanna S
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po warszawskim Lokal Vegan Bistro myślałam, że żaden wege "schabowy" mnie już nie zaskoczy... Aż do teraz :) Odczucia w lokalu były średnie, dopóki nie podano mi talerza. Coś wspaniałego. Wyżej wspomniane, acz niknące w obliczu schabowego wady, to brak możliwości płacenia kartą (musialam szukać w okolicy bankomatu w 30-stopniowym upale, niefajnie), trochę chaotyczna (choć sympatyczna) obsługa, brak parasoli przed lokalem (w upał to tragedia, ale podobno wina miasta). Ale wszystko naprawdę nieważne...SCHA-BO-WY!!!

Dziękujemy, n_saadoon

House of seitan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w House of seitan? Podziel się wrażeniami!