Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Obiekt położony w samym centrum. Niestety nie mieliśmy zapewnionego miejsca parkingowego (podczas meldunku otrzymaliśmy informację, że się "skończyły")a z miejscami parkingowymi dostępnymi w pobliżu był bardzo duży problem. Przy takiej cenie wynajmu przynajmniej jedno miejsce parkingowe na mieszkanie powinno być zapewnione. Sam apartament urządzony gustownie, aneks kuchenny w pełni wyposażony. Sporo do życzenia pozostawiał stan w jakim zastaliśmy mieszkanie. Meble (zwłaszcza fotel w naszym apartamencie) brudne, łóżka z wypadającymi deskami(!). Duży plus za udostępnienie wanienki dla dziecka.

Dziękujemy, MartaJustynaP
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz k, General Manager, City Center Apartments & Spa by ApartmoreOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za wystawienie recenzji. Niestety miejsca parkingowe, tak jak jest napisane w każdej naszej ofercie, są dostępne w ograniczonej ilości i wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zachęcamy wszystkich do składania takiej dyspozycji w dniu złożenia rezerwacji.
Fotel został niestety pobrudzony przez poprzednich gości i pomimo jego wyprania specjalistyczny sprzętem, nie wszystkie plamy się sprały. Został już wymieniony na nowy. Deski również zostały ponownie zamocowane, na przyszłość prosimy o informację zaraz po odkryciu problemu, nasz techniczny jest dostępny codziennie i naprawiłby kwestię desek w dniu zgłoszenia.

Zapraszamy ponownie, aby mogła Pani się przekonać o podwyższeniu naszego standardu :)

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Apartament czysty, położony bardzo blisko starego centrum Gdańska. Można przyjechać z psem. Niewielki ogródeczek przynależał do naszego apartamentu. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania Trójmiasta. Polecam!!!

Dziękujemy, Agnieszka D

Dziękujemy za wystawienie recenzji, serdecznie zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wspaniała lokalizacja, przestronne mieszkanie. Pokój w bardzo ładnym miejscu na rzeką Motławą. Super sypialnia z bardzo wygodnym łóżkiem i bardzo miła obsługa. Do centrum blisko 5 min. Miejsce garażowe super. Polecam warto

Dziękujemy, Piotr P

Dziękujemy za wystawienie recenzji, serdecznie zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 8 marca 2019

Zdecydowanie polecam apartament Cobalt, idealny dla rodziny, osobna sypialnia z pojedynczymi łóżkami dla dzieciaków i druga dla nas ;) Korzystaliśmy ze śniadań - dostarczanych do apartamentu. Ogromne porcje, spokojnie mogliśmy wziąć 3 zamiast 4, dojadaliśmy jeszcze na kolację!
Zdecydowanie będziemy wracać ;)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, mzieli
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz k, Dyrektor generalny, City Center Apartments & Spa by ApartmoreOdpowiedź udzielona 12 marca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się że podobał się Państwu pobyt u nas :)
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Apartament piekny, wyposażenie na najwyższym poziomie. Super okolica, blisko centrum i starówki. Pracownicy firmy, są bardzo kompetentni i pomocni. Widać, że są to odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Elżbieta W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz k, General Manager, City Center Apartments & Spa by ApartmoreOdpowiedź udzielona 11 marca 2019

Bardzo dziękujemy za Pani opinię, zapraszamy ponownie :)