“Pyszny rodzinny obiad”

Ristorante Con Giardino
Nr 131 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Pyszne jedzenie, znakomitej jakości produkty, mnogość smaków i zapachów. Idealna na nietuzinkową elegancką kolację, ale klimatyczna i smaczna także na rodzinny obiad. W kilkuosobowej grupie każdy znajdzie coś dla siebie. Przepyszna zupa rybna, znakomite makarony, niebiańskie desery. A dla niezdecydowanych przepyszna pizza Wszystko pięknie zaserwowane. Przemiła uśmiechnięta obsługa. To była nie pierwsza i na pewno nie ostatnia nasza wizyta. Pychota !

2  Dziękujemy, BeataCa

Restauracja ukryta w zieleni Oliwy. Elegancki i przytulny wystrój, piękny ogród i OBSŁUGA !!! Genialnie spędzony czas! Kuchnia oparta na wspaniałych produktach, fantazyjnie połączonych. Nietuzinkowo, pysznie i w bardzo rozsądnych cenach! Będę wracać !

2  Dziękujemy, kukula78

Pyszne jedzenie, miła obsługa, piękny wystrój restauracji, cena adekwatna do jakość produktów, zadowala nawet najbardziej wymagające podniebienia :)

2  Dziękujemy, Szymon K

Szczerze polecam. Przyjazna atmosfera, idealna obsługa. Jedzenie, za każdym razem, kiedy odwiedzam restauracje zachęca, aby znowu przyjechać. Byłam na muzyce na żywo i jestem zachwycona, zaczynając od przystawki, poprzez danie główne- poezja smaku. :-) Ceny, jak na restaurację takiej klasy są bardzo przystępne.

2  Dziękujemy, KamilaW464
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce, z świetna obsługa, pizza z truflami pyszna, antipasti oraz krewetki z kurkami oraz z bobem przepyszne (uwaga bo porcje przystawek są spore), sandacz z risotto idealnie usmażony, warto zawitać do tego miejsca, zdecydowanie polecam, ceny przystępne każdy znajdzie coś dla siebie!

2  Dziękujemy, Maps797734

Ristorante Con Giardino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Con Giardino? Podziel się wrażeniami!