“Mega miejsce w Gdańsku!”

Ristorante Con Giardino
Nr 131 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Pyszne jedzenie, miła obsługa, piękny wystrój restauracji, cena adekwatna do jakość produktów, zadowala nawet najbardziej wymagające podniebienia :)

2  Dziękujemy, Szymon K

Szczerze polecam. Przyjazna atmosfera, idealna obsługa. Jedzenie, za każdym razem, kiedy odwiedzam restauracje zachęca, aby znowu przyjechać. Byłam na muzyce na żywo i jestem zachwycona, zaczynając od przystawki, poprzez danie główne- poezja smaku. :-) Ceny, jak na restaurację takiej klasy są bardzo przystępne.

2  Dziękujemy, KamilaW464
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce, z świetna obsługa, pizza z truflami pyszna, antipasti oraz krewetki z kurkami oraz z bobem przepyszne (uwaga bo porcje przystawek są spore), sandacz z risotto idealnie usmażony, warto zawitać do tego miejsca, zdecydowanie polecam, ceny przystępne każdy znajdzie coś dla siebie!

2  Dziękujemy, Maps797734
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jako mieszkanka Oliwy nie wiedziałam, że taką perełkę mam niedaleko. Warto by było trochę jedynie poprawić wejście do restauracji, bo go porostu nie widać. Natomiast samo wnętrze jest bardzo przytulne i nowoczesne. Od samego wejścia wita nas uśmiechnięta obsługa, co moim zdaniem ostatnio rzadko się spotyka. Pani kelnerka przesympatyczna. Dbała o to abym nam niczego nie zabrakło i żebyśmy byli zadowolenie z pobytu w restauracji. Po otrzymaniu karty, również przedstawiono nam menu sezonowe, które jest rozpisane i wyeksponowane na dużych tablicach. Fajny pomysł. Na przystawkę podano krem z pomidorów, który był smaczny. Choć ja bym ciutkę do niego dodała bazyli. Zamówilismy pizzę, która była na cienkim cieście tak jak lubimy. Pizza z białym sosem z kurkami, bardzo ciekawa. Kolejnym daniem, które pojawiło się na naszym stole było raviolli z królikiem, marchewką i piure z bobu/marchewki. No i to był strzał w 10. Danie ropływało się w ustach. Delikatne, mięciutkie, porostu boskie. Bardzo polecam i napewno jeszcze nieraz skorzystamy.

1  Dziękujemy, AgnieszkaM4234
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karta śniadaniowa tak nas zachwyciła, że sprobowalismy każdego zestawu, były przepyszne, szacun za homemade pieczywo. Jak dla mnie nr 1 na mapie trójmiejskich restauracji serwujacych śniadania.

2  Dziękujemy, MartaO1667

Ristorante Con Giardino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Con Giardino? Podziel się wrażeniami!