“Oby tak dalej! ”
SUSHI ROLA — recenzja

SUSHI ROLA
Nr 223 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

"odkryłem" ten lokal przez przypadek w kwietniu tego roku, od tego czasu inne sushi nie istnieje :) przepyszne, zawsze świeże, pięknie wyglądające i do tego w bardzo, bardzo konkurencyjnej cenie. Moim faworytem jest chyba rolka z tatarem - radzę spróbować!!

Dziękujemy, zaorski84

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi, przesympatyczna obsługa.
Lokal umiejscowiony w nieoczywistym miejscu, jeśli chodzi o położenie, w środku osiedla, a jednak jakość pierwsza klasa., taka ukryta perełka.
Czas oczekiwania w weekend długi, dlatego nauczeni doświadczeniem następnym razem zamówimy wcześniej, bądź z dowozem do domu.
Ogólnie genialne jedzenie i miejsce!!!

Dziękujemy, OlciaKF
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jest nas troje i sprobowalismy ta miescowke. Jak dostaliśmy (około godzina) wyglądała super i smacznie. Ja sam nie przepadam za sushi ale teraz uwielbiam. Będziemy wracać dużo napewno. Wszystko jest świeże i smakuje super. Bardzo Polecam.

1  Dziękujemy, Sushimaster27
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe doświadczenie. Najlepsze sushi jakie jadłam w swoim życiu. Niesamowita kompozycja smaków i rozkosz dla podniebienia. Zarazem pyszne sushi jak i pierożki z kaczki . Orientalna herbatka jeszcze mocniej umiliły ten wspaniay czas. Najbardziej polecam sushi california, jest cudowne.

3  Dziękujemy, A2106JTnataliab
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś na obiad poszedlem z klientami na sushi do shushi rola. Bardzo fajne miejsce, super obsluga no i bardzo smaczne i świeże sushi. Na przystawke poszly zupki - ja tajską, ktora byla bardzo delikatna. Na główne- zestawy RAW i GRILL.
Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 194jacekv

SUSHI ROLA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w SUSHI ROLA? Podziel się wrażeniami!