“Uwielbiam chrupiące złociste placuchy ziemniaczane ! :)”
Mata Co Chceta — recenzja

Mata Co Chceta
Nr 441 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Tradycyjna kuchnia polska i nie tylko... (1 danie - 14zł: schabowy, domowe pierogi i pielmieni, placek po cygańsku, kotlet z piersi kurczaka itd.), dodatkowo: pizza prosto z pieca i soczyste burgery. Wieczorami: bar koktajlowy z najlepszym alkoholem, piwem i przekąskami. Nagłosnienie, TV 52' oraz projektor naścienny 120'
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre miejsce na szybki obiad, ceny bardzo przystępne, obsługa szybka i miła. Lokazlizacja jak dla mnie korzystna :)

Dziękujemy, KUPIECIKREDKE
Zrecenzowano 7 maja 2019

Byłem tu wielokrotnie. I to nie tylko dla tego, że tanio. Walorem jest doskonała, domowa kuchnia. Sympatyczna obsługa chętnie doradzi.Myślą też o ludziach biednych - chleb do zup za darmo i do oporu. Poza tym duży wybór niedrogich alkoholi, więc mając mało kasy a apetyt duży musisz tu przyjść.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przesympatyczne miejsce z domowym jedzeniem. Porcje duże i sycące, codziennie inne dania dnia i miła obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 634karolinat
Zrecenzowano 12 października 2018

Zamówiliśmy pierogi, pielmieni syberyjskie i 1 pizzę na 3 osoby.
Akurat wczoraj był barszcz ukraiński - nie mogłam się powstrzymać żeby sprawdzić czy będzie "prawdziwy". Za 4,50 michę prawdziwego barszczu? W Małej Ukrainie w Gdyni - ...
Pani przy barze mówiła tylko po rosyjsku i łamaną polszczyzną (pewnie się uczy) - dodatkowy urok tego miejsca :)
Aha, pizza - też rewelacja.
Musimy sprawdzić jeszcze inną kuchnię polską, bo słyszałam jak chwalą.
Na pewno wrócimy.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, _yaromud

Mata Co Chceta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mata Co Chceta? Podziel się wrażeniami!