“Nie-sztuka nic-specjalnego”

Niesztuka Restaurant&Bar Klub Aktora
Nr 9 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

No jednak chyba sztuka. Bo skoro właściciele myślą, że nie sztuka, to czego tu się spodziewać. Nic specjalnego. Bardzo krótka karta, dla mnie jednak do przesady. Jeden deser, jedna zupa, jedna ryba. Do tego kilka przystawek i dań mięsnych. To oczywiście kwestia gustu, ale lubie takie miejsca, gdzie mam problem odrzuceniem intrygujących pozycji. Tutaj miałem problem z wyborem tych, które mnie zainteresowały. Zupa rybna dawała rade, ale już burrata była bardzo monotonna. Deser to beza z mascarpone. Znów, zabrakło przełamania, jakiegoś kwaśnego owocu/sosu.

Na koniec łyżka z deseru wyładowała na kolanach kolegi, co kelnerka skwitowała stwierdzeniem „no przecież takie rzeczy się zdążają, szczególnie w restauracjach, prawda?”

Nie mam motywacji by wrócić do Niesztuki. Ale ponieważ są na Mariackiej, mysle że nie odczują skutków mojej decyzji ;)

Dziękujemy, MikeD496
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Voyage820041, Owner, Niesztuka Restaurant&Bar Klub AktoraOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Panie,

Nie będę nawet tłumaczyć panu przewrotności nazwy mojej restauracji ani związku z klubem aktora, w którym się ona znajduje, bo wydaje mi się, że i tak by to pana nie zainteresowało.

Szkoda, że nie zgłosił pan swoich uwag na temat jedzenia obsługującej pana kelnerce. Następnym razem radzę zmienić restaurację, jeżeli nie może pan znaleźć dla siebie żadnego dania w karcie. Uniknie pan swojego rozczarowania i krzywdzącej opinii na trip advisorze.

I na koniec - cóż miała powiedzieć kelnerka kiedy pana kolega zrzucił sobie przypadkiem na spodnie łyżkę, chcąc podać jej talerz po deserze?

Życzę panu miłego dnia i więcej serdeczności.
Weronika Sarna

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Kulinarna uczta i rozkosz dla podniebienia. Pyszny tatar, królik i stek z kalmara, a na deser przepyszna beza z piure z palonej kukurydzy. Do tego bardzo ciekawe drinki i pyszne prosecco. Stylowe wnętrze, cudny klimat i fachowa miła obsługa to wizytówka tego miejsca. Polecamy dla smakoszy :-)

Dziękujemy, 454monikak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji 2 razy podczas naszego tygodniowego pobytu w Trojmiescie. Restauracja na bardzo wysokim poziomie, łączy smaki, zapachy i kolory w zadziwiający sposób. Gorąco polecam miłośnikom dobrego jedzenia. Obsługa bardzo profesjonalna i uważna. Ceny odpowiednie do jakości produktów. Wspaniała prezentacja posiłków. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, B4055KEannao
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Jedno z najlepszych moich doświadczeń kulinarnych ever.
Rewelacyjna jakość i sposób podania potraw. Świetny pomysł z "menu - niespodzianką". Można się dowiedzieć co jest serwowane praktycznie dopiero będąc na miejscu. Bardzo uważne i odpowiedzialne podejście do gości z problemami żywieniowymi.
I przede wszystkim, albo raczej dodatkowo - wspaniała obsługa. Właścicielom życzę więcej zaufania - naprawdę świetnie sobie radzą! ;)
Baaardzo polecam, ale mając nadzieję, że nie będę miała problemów z rezerwacją stolika przy okazji następnych odwiedzin... ;)

Dziękujemy, 467joannar
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Polecam wszystkim którzy lubią naprawdę pyszne jedzenie. Wybór win też robi wrażenie :) miejsce godne polecenia.

1  Dziękujemy, arumak300

Niesztuka Restaurant&Bar Klub Aktora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Niesztuka Restaurant&Bar Klub Aktora? Podziel się wrażeniami!