“Bardzo smaczne hamburgery”

Billy's American Restaurant
Nr 247 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Bardzo smaczne hamburgery i żeberka, obsługa wesoła, przyjemna, sympatyczna a szczególnie ten który obsługiwał nas Barack , pozdrawiamy!

Dziękujemy, gosia1101
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Billys A, Kierownik ds. gości, Billy's American RestaurantOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło z udanej wizyty w naszej restauracji! Pozdrowienia od Baracka! Będziemy wyczekiwać Was w naszych progach!

Billy's American Restaurants Forum Gdańsk

Ruszyliśmy rodziną, lekko niepewni - bo jakby nie patrzeć w galeriach handlowych czasami brak "typowych" restauracji, jedynie szybkie fast foody. Pozytywnie się rozczarowaliśmy - jedzenie znakomite - steki i burgery - wyższa półka. W sumie tym się szczycą, także nie zawiedli. Świetnie podana polędwica z tortillami, a także cudowna - kradnąca serce - kanapka z polędwicą i lekko ostrym sosem :) Cudo! Dzieciaki także zadowolone - jedzenia dla nich podane szybciej, także dbają o nawet tak niewielkie szczegóły by umilić nam czas pobytu. Wystrój elegancki, toalety zadbane, obsługa zasługuje na szczególne wyróżnienie - zawsze pod ręką :) Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, dejwsz

Takie słowa jak te dają nam dodatkową pewność, że miejsce które tworzymy chcemy tworzyć dla Was najlepiej jak potrafimy! Bardzo dziękujemy i do szybkiego zobaczenia z całą rodziną!

Zrecenzowano 7 września 2019

Polecam każdemu restauracje Billys! Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje, pyszne drinki i bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Weronika17929201

Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę i polecenie! Będzie nam niezmiernie miło gościć Cię ponownie!

Pozdrawiam

Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy ostatnio z przyjaciółmi i wszystko nam się spodobało: bardzo pyszne jedzonko, przyjemna obsługa i miła atmosfera
Dzięki wielkie :-)

Dziękujemy, walerrrka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Billys A, Kierownik ds. gości, Billy's American RestaurantOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Jest nam niezmiernie miło czytać te słowa! Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Pozdrawiam
Billy's American Restaurants - Forum

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, wystrój, pyszne jedzenie - jedliśmy steki i czuć wołowine najwyższych lotów, wysmażona jak chcieliśmy, można wybrać zestaw dodatków, a i na obsługę mozna liczyć w kwestii pomocy przy wyborze dań. Kelner był miły i usmiechniety ale równiez bardzo kompetentny i wiedział co robi. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, remmji

Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinie! Nasza wołowina to najwyższej jakości mięso ze znakiem programu QMP, jakość naszych mięs to jedna z tych rzeczy na które zwracamy największą uwagę! Dlatego wybierając steki w naszej restauracji, zawsze będziesz zadowolony! Cieszy nas również docenienie poziomu obsługi! Serdecznie dziękujemy i czekamy Pana powrotu!

Pozdrawiamy serdecznie!
Billy's American Restaurants - Forum

Billy's American Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Billy's American Restaurant? Podziel się wrażeniami!