“Polecam!!!”

Billy's American Restaurant
Nr 247 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy ostatnio z przyjaciółmi i wszystko nam się spodobało: bardzo pyszne jedzonko, przyjemna obsługa i miła atmosfera
Dzięki wielkie :-)

Dziękujemy, walerrrka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Billys A, Kierownik ds. gości, Billy's American RestaurantOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Jest nam niezmiernie miło czytać te słowa! Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Pozdrawiam
Billy's American Restaurants - Forum

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, wystrój, pyszne jedzenie - jedliśmy steki i czuć wołowine najwyższych lotów, wysmażona jak chcieliśmy, można wybrać zestaw dodatków, a i na obsługę mozna liczyć w kwestii pomocy przy wyborze dań. Kelner był miły i usmiechniety ale równiez bardzo kompetentny i wiedział co robi. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, remmji

Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinie! Nasza wołowina to najwyższej jakości mięso ze znakiem programu QMP, jakość naszych mięs to jedna z tych rzeczy na które zwracamy największą uwagę! Dlatego wybierając steki w naszej restauracji, zawsze będziesz zadowolony! Cieszy nas również docenienie poziomu obsługi! Serdecznie dziękujemy i czekamy Pana powrotu!

Pozdrawiamy serdecznie!
Billy's American Restaurants - Forum

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Przemiła i zawsze uśmiechnięta obsługa. Świetny klimat restauracji. Sałatka z krewetkami to istna poezja! Polecam!

Dziękujemy, Justyna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Billys A, Kierownik ds. gości, Billy's American RestaurantOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy za pozostawienia tak miłych słów! Nasi kelnerzy uwielbiają gościć naszych „Głodnych amerykańskich przysmaków” ! Witamy w gronie fanów naszej sałatki Chicago! Zapraszamy częściej!

Pozdrawiam

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spora restauracja z niewielkim ogródkiem przy Galerii Forum, zdecydowanie większa niż to było w Medisonie. Obsługa bardzo miła, od razu dzieci dostały kolorowanki i pop corn. Jedzenie dobre. Wystrój jak przystało na amerykańską restaurację. Polecam, choć ceny wysokie.

Dziękujemy, 72andrzejr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Billys A, Kierownik ds. gości, Billy's American RestaurantOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy serdecznie za pozostawienie bardzo miłej opinii! Cieszymy się także, że jest Pan naszym częstym gościem! Będzie nam miło gościć Państwa znowu w naszej restauracji!

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, stek soczysty którym można się porządnie najeść, dodatków wystarczająco żeby każdy znalazł coś dla siebie, obsługa bardzo miła i profesjonalna że aż chce się dalej zamawiać. Bardzo polecam !!

Dziękujemy, amiwu

Serdeczne Dziękujemy! Niezmiernie nam miło, że odnosi się Pan w samych superlatywach o naszym jedzeniu i obsłudze!

Będziemy wyczekiwać Pana powrotu!

Billy's American Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Billy's American Restaurant? Podziel się wrażeniami!