“Ohyda”
Pizza Pasta & Basta — recenzja

Pizza Pasta & Basta
Nr 600 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Od czego by zacząć... pierwszy raz będąc w tym miejscu czuje się zagubienie co i jak, panie nakładające makaron bardzo niesympatyczne... makaron w tekturowym i tylko taka opcja... słabo! Plastikowe sztućce... żenada i najgorsze na koniec pizza. Ser ohydny, sos kwaśny, ciasto spalone! Jedynie co to was zamknąć :) nie pozdrawiam.

Dziękujemy, 57weronikaw

Będąc na konferencji na pobliskim Uniwersytecie Gdańskim, odwiedziłyśmy ten lokal z koleżankami w przerwie między wykładami. Zapowiadało się miło - włoska knajpa nie może przecież być niewypałem. No cóż, jednak może. Jedzonko bardzo kiepskie - zupy słabe, gnocchi niestety fatalne (chyba kupne), a polane były sosem... pomidorówką, którą zamawiała jedna z koleżanek (stąd miałyśmy porównanie). Sos do pasty dnia był "stołówkowy". Tagliatelle bez smaku (dopiero gdy poczułam do chilli i czosnku na dnie talerza poczułam smak). Pizza Czekałyśmy z wszystkimi daniami na stole (2 osoby zarówno z zupą jak i pastą ;)) aż chłopak obsługujący przyniesie nam sztućcie. Bardzo słabo - zarówno jedzenie jak i obsługa. Chyba po prostu dobra lokalizacja.

Dziękujemy, joannawit

Lokal bardzo dobrze wyglada, zachęca do wejścia. Pizza bardzo średnia. Zamówiliśmy dwie - jedną z truflami, drugą z ostrą kiełbasą. Ta z truflami miała być z parmezanem, lecz serowi który podano daleko było do parmezanu, dodatkowo była go bardzo duża ilość, co skutecznie przykrywało smak. Druga pizza miała na sobie ogromną warstwę sera - „mozzarelli”.

Dziękujemy, filipciooo
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Na pierwszy rzut oka wydawało się bardzo obiecująco.

Wybrałem jedzenie: Pizza Salami + do tego wzięliśmy Lasagne oraz dwie lemoniady. Zaznaczyłem przy zamawianiu, że nie mamy wiele czasu i w zależności od tego zamówienie złożymy lub nie . Zapewniono nas, że maksymalnie będziemy czekać 10 min na danie... Okej, tyle spokojnie mogliśmy zaczekać.
Usiedliśmy do stolika i czekaliśmy na wywołanie....

Po 20 min czekania podeszliśmy do obsługi, która poinformowała Nas, że Lasagna będzie niestety za 20min a Pizza za 10.....

Zupełna dezorganizacja. Rozumiem, że może być dużo gości w knajpie, ale system w jaki funkcjonujecie w ogóle nie działa. Jedzenie trzeba samemu odbierać + mam wrażenie, że funkcjonuje tu system "Kto pierwszy ten lepszy". Osoby zamawiające pizze dużo później po Nas ją dostawały, z tego powodu, że koczowały przy ladzie i na wywoładnie Pizza Margherita od razu ją dostawały...

Jedynie z głodu wziąłem tańszy makaron , ponieważ dłużej czekać nie mogłem.

Byłem tam pierwszy i ostatni raz, Makaron do tego niczym nie powalał, a sposób jego podawania w wysokich plastikowych pudełkach jest okropnie niewygodny.

1  Dziękujemy, Karrrrrollos
Zrecenzowano 27 maja 2019

Posiłki serwowane przez Pizza Pasta & Basta to uwspółcześniona wersja posiłków regeneracyjnych. Nafutrować się i wracać do nowych czelendżów w korpoświecie. Jedynym plusem jest sam makaron. Poza tym same minusy, bo i smak jedzenia nie zadowala, ani sposób wydania (plastikowe sztućce!?).

Dziękujemy, Piotr79

Pizza Pasta & Basta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Pasta & Basta? Podziel się wrażeniami!